Fashion MUST HAVES: S červencem přišel čas na odstíny růžové

Fashion MUST HAVES: S červencem přišel čas na odstíny růžové

Teplá voda, jasné nebe a sluneční paprsky. Dny strávené na dovolené už volají... Přicházejí společně s červencem a s ním i naši pravidelní módní MUST HAVES.

Červencové dny s sebou nesou i teplé počasí. A do toho se jednoznačně hodí lehké vzdušné oblečení. Tím hlavním kouskem, který by žádné ženě neměl letos chybět jsou vzorované maxišaty. Ty naše jsou od značky Bershka a neodvolatelně jsme se zamilovaly do jejich vzoru. Dokonale budou vypadat společně s vysokou platformou. Takové sandálky jsou stále trendy, takže jich seženete nespočet. Nám se zalíbily zrovna tyhle lakované v Humanicu.

 

Do města na nákupy, do práce i na pláž se během července určitě hodí slaměná taška. Ta naše z Lindexu nádherně doplňuje maxišaty a je zajímavá sama o sobě i k monochromatickým outfitům. Náhrdelník ve stylu statement je z H&M a zlatý výrazný náramek z výprodejů v Mangu. Nepostradatelné jsou sluneční brýle - tvar cat eye v pastelově růžové z Reserved je nezpochybnitelně must have! A lak? Léto je čas pro barvy. Zkuste kvalitní značku Essie a jejich nový odstín Double Breasted Jacket.

Je totiž úchvatný.
Lak od Essie.
I celý červenec.
Užijte si ho, milé čtenářky! 

Zdroj: bershka.com; essie.com;
lindex.com; hm.com; reserved.com;
mango.com; humanic.com; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram