FOLBEUR: pro všechna ženská tajemství

FOLBEUR: pro všechna ženská tajemství

V Praze proběhl event české značky kožených kabelek a doplňků značky FOLBEUR v prostorech butiku STARS LOVERS & FRIENDS. Hlavní hvězdou akce byly FOLBEURky – nadčasové a stylové kabelky dostupné v široké paletě barev a velikostí.   

Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Zakladatelka značky Markéta Folberová, která na eventu zavzpomínala na svoje první FOLBEURky. Samozřejmě největší prostor dostaly současné kolekce kabelek. Na akci dostaly i ambasadorky značky, které se podělily o svou lásku a vášeň ke značce. 

 
Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Vznik značky FOLBEUR byl na základě najít tu pravou kabelku, která by byla skvělá společnice ženy. Pro každou ženu je důležité mít kabelku s kterou by mohla navázat vztah a byla by to kabelka do pohody i nepohody. Zakladatelka Markéta Folberová toužila po praktické a nadčasové kabelce, která by splňovala všechny parametry a proto založila značku FOLBEUR. Na této filosofii se také shodly ambasadorky značky jako je herečka Petra Nesvačilová, moderátorka Martina Hynková Vrbová, běžkyně a bloggerka Soňa Hrabec-Kotulková, módní poradkyně Klára Klempířová nebo bio bloggerka Lucie von Koten. 

  
Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Na kvalitní kabelce a propracované detaily, na tom si potrpí bio bloggerka Lucie von Koten. Aby kabelka splnila všechna její očekávání, jezdila vždy pro do zahraničí. S českou značkou FOLBEUR už nemusí. Jelikož tato značka přináší na trh elegantní a kvalitní kabelky, které jsou precizně zpracované. A k tomu jsou dostupné v pestré paletě barev.

Značka FOLBEUR je založena na minimalistickém designu, širokému výběru barev, kvalitní italské kůži a na důrazném rukodělném řemeslu. Kabelky by měly být stylové a zároveň praktické. Jaká žena by nechtěla funkční kabelku, kterou může každé ráno na sebe vzít a cítit se s ní sebevědomě. Herečka a režisérka Petra Nesvačilová nikdy nebyla kabelkový typ, ale po jejím setkání s Markétou Folberovou, která jí darovala kalbeku Macaron Grand, nebyl den co by ji na sobě neměla. 


Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Nová kolekce kabelek Macaron Grand ORO přináší kabelkám spin off v podání zlatého kování, které dodá kabelkám luxus a eleganci. Další představenou novou kolekcí je limitovaná edice kabelek LOVE Art by FOLBEUR, která vznikla se spoluprací PROJECT REHAB, počinem designérky Kateřiny Maršounové. Tato limitka má dodat ženám prožitek svobody a nespoutanosti. Každá barevná kombinace vysílá určitou energii, kterou přenáší na nositelku kabelky. Tento fakt o značce FOLBEUR oceňuje módní poradkyně Klára Klempířová. Kabelky jsou nutným a jednoduchým doplňkem, který ozvláštní každý outfit, říká Klára Klempířová. To, že barva kabelky přitahuje a odráží osobnost či náladu ženy na tom se shodne s Klárou Klempířovou i moderátorka Martina Hynková Vrbová. 


Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Kolekce Macaron Grand či Macaron Petit jsou vhodné pro každou příležitost. Na schůzku či na vycházku do města, je zkrátka vhodná na každodenní nošení. O jejich funkčnosti a univerzálním provedení se podělila běžkyně a známá bloggerka z Running2 Soňa Hrabec-Kotulková. Její schůzka s FOLBEUR proběhla při běžeckém tréninku a s její schovanou kabelkou Macaron Petit v batohu připadala jako hvězda. Pokaždé, když vymění běžecké legíny za šaty, tato kabelka nemůže zkrátka chybět. 

 

Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Objevte svojí vysněnou kabelku FOLBEUR. Doplňte svůj šatník s nadčasovou a elegantní kabelkou od české značky FOLBEUR. Tuto značku si zkrátka zamilujete, tak jako my. Více kabelek, doplňků a informací najdete na FOLBEUR.

 

 
Zdroj: se svolením od FOLBEUR

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram