Form Factory se rozšiřuje: Fitness blíže lidem, splnění cílů a novým zážitkům!

Form Factory se rozšiřuje: Fitness blíže lidem, splnění cílů a novým zážitkům!

Form Factory, přední síť fitness center v České republice, oznamuje další krok ve svém rozvoji s otevřením nové pobočky v Letňanech. Tato nová lokalita nabízí nejen špičkově vybavené prostory pro cvičení, ale také zcela novou koncepci a služby, které mají za cíl přiblížit fitness a zdravý životní styl ještě více lidem.

S otevřením nového fitness centra dne 13. prosince v OC Letňany se Form Factory rozšiřuje na další místo v Praze, nabízející komplexní fitness zážitek na dvou patrech. Nová pobočka představuje širokou škálu nových možností pro klienty, včetně finské sauny, solária a tří sálů pro skupinové lekce, kde se můžete zapojit do různorodých tréninkových programů.

„Jsme nadšeni, že můžeme otevřít naši novou pobočku v Letňanech. Naše poslání je dělat fitness dostupnější a přinášet nové inovativní služby, které podporují zdravý životní styl. Věříme, že tato nová lokalita poskytne našim klientům nejen prostor pro cvičení, ale také příležitost k relaxaci a regeneraci,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Form Factory.

zdroj: Form Factory

Nabídka nového fitness centra v Letňanech zahrnuje špičkové vybavení, moderní prostředí a širokou škálu tréninkových možností, které odpovídají potřebám jak začátečníků, tak pokročilých sportovců. Zároveň se otevření této pobočky řadí do plánu expanze Form Factory, který předpokládá otevření dalších center v příštím roce.

zdroj: Form Factory

„S touto novou lokalitou jsme rádi, že můžeme poskytnout širokou škálu služeb a přiblížit fitness ještě více lidem. Naše budoucí plány zahrnují otevření dalších poboček, abychom oslovili ještě více lidí a přispěli k zdravějšímu životnímu stylu našich klientů,“ dodal Rezek.

Nová pobočka Form Factory v Letňanech je od 13. prosince otevřena pro veřejnost a těší se na všechny, kteří chtějí objevit nový svět fitness, zdraví a aktivního životního stylu.

Ale to není vše! Form Factory je hrdé na partnerství s Les Mills, což umožňuje nabídnout téměř nekonečný výběr skvělých skupinových lekcí. Všechny tři sály jsou plné špičkové technologie a přinášejí lekce jako Les Mills Bodyattack, Les Mills Bodybalance, nebo Les Mills Spinning – to vše v atraktivním prostředí, které dýchá energií a inspirací.

Nemůžete čekat?

Ani my ne! Již nyní jsou v prodeji vstupenky na exkluzivní event Form Factory Les Mills Day 2024, který se koná 8. června 2024. Přidejte se a zažijte nezapomenutelný den plný motivace, energie a nových přátel. Vstupenky jsou dostupné ZDE.

O Form Factory

Form Factory je přední síť fitness center v České republice, která nabízí komplexní fitness zážitek pro všechny věkové kategorie a fitness úrovně. Společnost se zaměřuje na poskytování špičkových služeb, moderních tréninkových možností a podporu zdravého životního stylu. Více na webových stránkách https://www.formfactory.cz/

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram