Giorgio Armani Beauty představí v září nové laky na nehty Nail Lacquer

Giorgio Armani Beauty představí v září nové laky na nehty Nail Lacquer

Extrémní barvu a zář, dlouhodobou výdrž a snadnou aplikaci 

Tři rodiny rafinovaných a až neuvěřitelně ženských odstínů, od vášnivě rudé po módní tělovou, přes všechny odstíny mořské modři - to přináší nové laky na nehty Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty. Každý tón prý vyjadřuje jeden aspekt světa slavného návrháře.

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny vodní
Madreperla, Bleu d’Armani, Kaleidoscope, Leather Wood, Amethyst a Black Petrol: to je šest odstínů laků na nehty, které jsou odvozeny od stěžejní barvy laků řady Acqua, Bleu d’Armani. Legendární modrá i jejích pět variací čerpajících inspiraci zbarvy moře za úplňku i zodstínu hlubiny oceánu, byly nyní obohaceny o zcela nové perleťové částice: krasohledové perličky. Barva laku teď nabízí nový druh odrazu, jelikož se díky kaleidoskopickému efektu světlo odráží různými směry a na povrchu se mění v mimořádně jemné měňavé odlesky. Odstíny přecházejí od rudé po zlatou, od zlaté po zelenou, nebo od modré po rudou a vytvářejí tak doslova hypnotizující manikúru.

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny rudé
Rudé odstíny laků na nehty Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty mají rovněž rukopis Armani. Najdete mezi nimi kousky od rudé typických čínských laků až po mysteriózní tajemnou nachovou. Tyto neodolatelné laky na nehty jsou ztělesněním ženskosti. Rudá sada odstínů laků na nehty nabízí intenzivní působivé barvy pro extrémně lesklé nehty a neodolatelné ruce. Jsou nádherné stejně jako proslulý odstín „Four Hundred“, skutečná hvězda na červeném koberci.

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny béžové
Béžové odstíny laků na nehty Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty nabízejí jemnou barevnou harmonii něžných a výjimečně elegantních odstínů, jejichž škála se pohybuje od delikátní tělové přes růžovou stakzvaným efektem druhé kůže až po „gréžovou“, což je jedna zikonických barev samotného Maestra. Béžové laky Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty jsou vpříjemných a přirozených odstínech nám ženám mají dodat pocit nehynoucí ženskosti.

 

Zdroj obrázků: poskytl L`Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram