Giorgio Armani představil nový kompaktní pudr s inteligencí

Giorgio Armani představil nový kompaktní pudr s inteligencí

Nový pudr Giorgio Armani Maestro Compact Fusion Make up

Pudr Giorgio Armani Maestro compact fusion make up – kompaktní krémový podklad s arganovým olejem Maestro fusion make up compact zaručuje stejnou vzácnou jemnost, která přinesla bázi Maestro celosvětový úspěch. Kombinuje totiž pohodlí, jas a perfektní krytí. Maestro fusion make up compact je rafinovaný i praktický a přináší nový způsob aplikace na míru, který se hodí pro všechny typy zkrášlujících procesů.

Nový pudr představuje dokonalou harmonii mezi jasem tekuté báze a pohodlím kompaktního pudru. Všechny typy pleti, dokonce i ty problematické, opatří čirým zářivým filmem s bezkonkurenčně příjemným pocitem takzvané druhé pleti. Nový krémový kompaktní pudr se nabízí v osmi tónech.Osm odstínů, které jsou navrženy tak, aby se univerzálně hodily ke všem odstínům pleti.

Giorgio Armani umisťuje ladnost a lehkost do samého srdce svých výtvorů, ať jde o make-up nebo o módu. Odívá pleť do jasného světla, stejně jako jeho šaty obepínají tělo vzácnými lehoučkými látkami. V podobě Maestro fusion makeup compact překročil maestro elegance hranice výjimečnosti. Výsledkem je jemná, hebká a mimořádně pohodlná textura s technologicky vyspělým a bohatým složením. Ať ho používáte přes den, večer nebo kdykoliv, když potřebujete drobné úpravy, zaručí Maestro fusion makeup compact čistou, jasnou a bezchybnou pleť.

Technologie inteligentního tajícího komplexu krémového pudru je ve směsi olejů a vosků, které se dokonale spojí s pletí.

Jaké je tajemství báze Maestro?
Pečlivý výběr olejů a vosků v dokonalé směsi, která disponuje výjimečnými kosmetickými i smyslovými vlastnostmi. Vosky se dokážou přizpůsobit různým teplotám. Inteligentní komplex vytváří jedinečné stádium, které se dokonale a po celém povrchu spojí s pletí, a to nezávisle na zvolené metodě aplikace:
Za použití štětce se komplex snáze přizpůsobí nižším teplotám. Při nanášení prsty se komplex zahřeje teplotou kůže. Stejně tak byly pečlivě vybrány i oleje, které velmi dobře fúzují s pletí a na dotyk jsou mimořádně příjemné. Inteligentní a lehká směs suchých olejů a pigmentových částic…

Pět nemastných suchých olejů, které se odpařují v různých fázích vstřebávání, byly vybrány kvůli příjemnému pocitu při nanášení, ochranným vlastnostem a bezkonkurenční hebkosti. Nyní získaly dalšího spojence, arganový olej, který proslul svými vyživujícími a antioxidačními účinky. Maestro fusion makeup compact obsahuje o 30 % méně prachových částic než klasické kompaktní pudry, aby se mohl zaměřit na to podstatné: Prachové částice odrážející světlo. Jelikož z něj byly odstraněny všechny nadbytečné přísady, nemáte při použití krémového pudru pocit mastnoty či ulepenosti, nepřipadá vám ani, jako byste na sobě měla masku. Dojem svěžesti a lehkosti se nyní stane vaší novou zbraní ryzí svůdnosti. Vitamín E, arganový olej a ochranný faktor SPF 29 stojí v samotném srdci formule kompaktního pudru Maestro a přinášejí hydrataci i ochranu. Revoluční komplex dále zajišťuje úchvatné neviditelné krytí a výjimečný jas. Pudr Giorgio Armani Maestro compact fusion make up nabízí smyslový zážitek á la Haute Couture Maestro fusion makeup compact je zcela novým krokem na poli smyslnosti a krytí. Díky svému jedinečnému složení se jindy obyčejná aplikace mění v jedinečný smyslový zážitek. Jeho bohatou a superhebkou texturu lze srovnávat jen s jemnou a vzdušnou organzou. Tato extrémně lehká látka ladně zvýrazňuje postavu, zatímco podkladová báze tvoří jemný, průsvitný a jasný závoj na obličeji. Tato báze v mžiku dokonale přilne k pleti. Pokožka je pak jednolitě zabarvená, čistá, jasná a neleskne se. Kompaktní pudr, který je jemný na dotyk a pouhým okem neviditelný.

Součástí pudru Giorgio Armani Maestro compact fusion make up je i revoluční štětec Laboratoře společnosti Giorgio Armani vyvinuly také speciální štětec z napůl syntetických a napůl přírodních vláken pro precizní, snadnou a vrstvitelnou aplikaci. Jeho tvar, složení a malá velikost nabízejí snadnou, hladkou a ryze ženskou aplikaci. Kompaktní pudr Maestro můžete nanášet pomocí štětce na míru nebo špičkami prstů (například pro drobné opravy nebo dokončení líčení).
Špičkami prstů: Jakmile Maestro fusion makeup compact přijde do kontaktu s pletí, mění se díky transformačním vlastnostem Inteligentního tajícího komplexu v lehoučkou krémovou péči a tím zaručí přesnou a snadnou aplikaci.
Štětcem: Na pleti zůstává jemný a pohodlný film, který s okamžitým efektem napravuje nedokonalosti pokožky a vytváří tak bezchybný povrch.

Datum uvedení: září 2013
Doporučená cena: Case (obal): 650 Kč
Refill (vyměnitelná náplň): 1160 Kč

 

Zdroj obrázků a informací: L`Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram