Gwyneth Paltrow a Anna Wintour o založení nového časopisu

Gwyneth Paltrow a Anna Wintour o založení nového časopisu

Partnerství, které by asi čekal jen málokdo, vzniklo před pár dny. Provází je rozšíření mediální stopy časopisu Goop.

Čtvrtletní vydávání časopisu Goop, které patří herečce Gwyneth Paltrow bude mít nové rozšíření. Společnost Condé Nast, jejíž uměleckou ředitelkou je Anna Wintour, se rozhodla s Goopem spolupracovat na digitálním a společenském obsahu. Vedení časopisu Goop zveřejnilo informaci, že název zůstane a bude spuštěn v rámci běžného vydání, distribuován na vybraných webových stránkách titulů Condé Nast, goop.com a na sociálních stránkách obou společností.

Umělecká spolupráce zahrnuje některé vizuály a obrazy od společnosti Condé, zatímco na originální obsah a produkci se zaměří společnost slavné herečky. Mezi rubriky, které v časopisu najdeme, patří zdraví a fitness, vaření a recepty, styl a design, wellness a cestování i životní styl. Tedy taková zlatá střední cesta toho, po čem dnešní čtenáři touží.

Partnerství vzniklo v rámci rozhovoru mezi generální ředitelkou zakládající společnosti časopisu Goop, Gwyneth Paltrow a uměleckou ředitelkou Condé Nast a šéfredaktorkou časopisu Vogue, Annou Wintour. „Anna je tahoun a jeden z nejvíce obdivuhodných myslitelů v médiích,“ řekla Paltrow. „Spolupráce s ní a Condé Nast byla příležitostí, abychom posunuli naše hranice vizuálně dál a dodali časopisu Goop pohled na spotřebitele novým, dynamickým způsobem.“

„Dlouho jsem věděla, že Gwyneth má nádhernou vizi a chuť pro věc, ale s Goopem postavila něco pozoruhodného, důkladně moderního, odrážejícího jak žijeme dnes. Goop a Condé Nast jsou přirozenými partnery a jsem nadšená, že mohu přinášet svůj názor této společnosti. Všichni se těšíme na spolupráci s Gwyneth i jejím týmem,“ dodala k situaci Wintour.

wwd.com, nytimes.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram