GymBeam představuje svou první kolekci plavek: Oslnivá kombinace stylu, komfortu a kvality!

GymBeam představuje svou první kolekci plavek: Oslnivá kombinace stylu, komfortu a kvality!

GymBeam přichází se svou úplně první kolekcí plavek, která slibuje spojení sezónních trendů s maximálním komfortem a důrazem na detaily. Kolekce nabízí pánské šortky a tři modely dámských bikin. S pečlivě vybranými kvalitními materiály a barevnými kombinacemi, GymBeam přináší plavky, které nejen skvěle vypadají, ale také perfektně padnou.

“Reagujeme na přání našich zákazníků, kterým právě tento sortiment v našem portfoliu chyběl. Dlouho jsme s našimi odborníky ladili detaily, abychom si byli jistí, že přineseme kvalitu, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí,” uvádí CMO GymBeam Maria Cicmanová.

Vrchní díl plavek MIAMI Dawn Blue - GymBeam

Plavky byly navrženy týmem zkušených designérů, kteří se zaměřili na spojení sportovního a sexy střihu s důrazem na ultimátní pohodlí a precizní detaily. Nová kolekce přináší zákazníkům komfort díky propracovanému střihu, dále také například vyjímatelné vycpávky, které umožňují přizpůsobení plavek individuálním preferencím, nastavitelné popruhy pro dokonalé přilnutí a měkké materiály, které jsou velmi příjemné na dotek.

 

 

Kolekce GymBeam plavek nabízí moderní sezónní trendy barvy, které se snadno kombinují s dalším oblečením značky GymBeam. Každý kus z kolekce je pečlivě navržen tak, aby reflektoval ducha aktivního životního stylu a zároveň podpořil sebevědomí každého jednotlivce.

Vrchní díl plavek HAWAII Lilac - GymBeam

 

“Od prvního momentu spuštění do prodeje máme velmi pozitivní reakce a už teď se pouštíme do kolekce pro rok 2024,” uzavírá Cicmanová.


Všechny modely plavek najdete na GymBeam.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram