H&M přinese mužům na jaře námořnické akcenty s prvky jachtingové módy pro horních deset tisíc.

H&M přinese mužům na jaře námořnické akcenty s prvky jachtingové módy pro horních deset tisíc.

Mnoho mužů kolem mne si oblíbilo značku H&M 

Pánský look book H&M pro jar 2012 vsadil na pohodlný casual styl s prvkami typickými pro navy styl. Nečekejte však žádné kýčově prvoplánové námořnické čepice či uniformy. Námořnické prvky jsou velice decentní a snad až na typické pruhy na tričkách či rukávech saka by je méně všímavý divák ani nepostřehl. Look book pro muže H&M pro jaro 2012 je sestaven z mnoha kousků oblečení.

Kombinují se trička, svetry, pulovry, saka, bundy, kabáty, dlouhé kalhoty ale i krátké kalhoty, které jsou jakoby jen ustříhlou verzí těch dlouhých. Navy styl to nejsou jen modrobílé pruhy. Klidně můžete kombinovat oranžové kalhoty a tmavě modré sako, jemuž dodávají uniformní vzhled zlaté knoflíky. Casual prvkem jsou kalhoty v kratší délce přes nebo těsně nad kotníky, které můžete mít přímo v této módní délce, nebo si k ní pomoci ohrnutím. Zvláštní kombinací oblekových prvků a casual prvků jsou právě odlehčené formy obleků. Sako se nosí s krátkými kalhotami. Žádná košile a kravata do saka jít nemusí, stačí vám tričko. Zkusit můžete i velice netradiční kombinaci béžového saka, šedé vestičky a neonově zářivého trička. Aby byl váš look dokonalý, potřebujete také neonově žluté boty a pásek do kalhot. nebo alespoň nechte neonové tričko vyčnívat zpod pletené vesty či pulovru.

Součástí kolekce H&M pro jaro 2012 nejsou jenom prvky námořnických uniforem, ale také prvky z outfitů charakteristických pro speciální jachtingovou módu. V tomto duchu najdete v pánské kolekci H&M boty i například bundy. Luxusní drahá móda pro bohaté milovníky jachtingu se tak díky nové kolekci H&M dostane do šatníků běžného muže bez ohledu na množství milionů, které již ve svém životě stihl vydělat a také utratit.

Jarní kolekce H&M pro muže na rok 2012
Co mne na kolekci H&M pro jaro 2012 dostalo nejvíce? Bude to chtít muže s odvahou, ale outfit s růžově jemným pastelovým sakem v kombinaci s pastelově béžovými kalhotami sa HM-ku skutečně vyvedl. Já ho nosit nebudu, ale to jen proto, že se k mé postavě nehodí. Ale mladí metrosexuálové, jděte do toho. Co ale možná zkusím je již zmiňovaný outfit s neonově žlutým tričkem, botami a páskem k tmavě modrému saku a šedé vestičce. Odvážné jsou také lacláče v kombinaci s sakem. Ne každému budou slušet! Pokud nedbáte o modernost svého účesu, může si vás dokonce někdo splést s dělníkem v montérkách. Ale pokud vypadáte in, nenechte si je ujít. Jsou free a nepřehlédnutelné. Ujít si asi nechám „havlovky“, kratší nohavice, které získali své jméno díky bývalému a dnes již zesnulému prezidentovi Václavu Havlovi. Štíhlým klučičím postavám bude ale tato délka slušet, takže se jí na rozdíl ode mne nemusíte bát. Pokud však máte zavalitější, nebo svalnatější postavu, raději zůstaňte u klasické délky. Kraťasy si ale dovolit můžete i vy.

 

Zdroj obrázků: H&M, Google.com, Barracuda Film & TV

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram