H&M STUDIO PŘICHÁZÍ S FUTURISTICKOU KOLEKCÍ

H&M STUDIO PŘICHÁZÍ S FUTURISTICKOU KOLEKCÍ

Přichází kolekce plná moderních až futuristických prvků nabitých optimismem, které oživí váš každodenní šatník. Nadčasovost a minimalismus jsou jen další přívlastky, které můžeme této kolekci připnout k dobru.

Sci-fi v ulicích

Podzimní exkluzivní kolekce trendů H&M Studio čerpá inspiraci z vesmírného věku a misí na Mars, co je vidět na detailech jednotlivých kousků. V kolekci mizí hranice mezi realitou a fantazií. Stejně odvážná je i paleta barev a jednoduché siluety z materiálů vzdorujícím gravitaci. Vše je doladěné originálními doplňky, které ještě více zvýrazňují moderní a futuristický vzhled jednotlivých outfitů.


Zdroj: se svolením H&M

"Náš tým designérů se při tvorbě nové STUDIO kolekce díval do budoucnosti. Propojuje se tady neuvěřitelný technologický pokrok lidstva, minimalistické siluety a odvážné barvy. Vznikla tak velmi svěží a originální kolekce, která nabízí pohodlné a zároveň odvážné kousky,, vysvětluje Ann-Sofie Johansson, kreativní poradkyně společnosti H&M.

 


Zdroj: se svolením H&M

Klíčové kousky

Must have kousky z nové STUDIO kolekce jsou jednoznačně fuchsiový anorak, čokoládový dvouřadý kabát s výraznými rameny či tyrkysová maxi flísová bunda. Pozornost určitě zaujme velice stylový třídílný oblek, pozůstávající z oversized saka, rozšířených kalhot a áčkové sukně, které se dají různě kombinovat. Výraznými kousky jsou také stříbrné flitrové šaty nebo lesklý metalický set košile - kalhoty. Z doplňků si nenechte ujít třpytivé čokoládově hnědé kozačky do půl stehen či elegantní flitrované žluté polo kozačky. Jsou to kousky, které kompletně změní každý klasický outfit. Sytě růžová polstrovaná taška se může využít při cestování jako polštář. Originální looky skvěle dotváří Sci-Fi sluneční brýle či náhrdelník s kamínkovým límcem.

Zdroj: se svolením H&M

 „Na základě optimismu módy Kosmického věku si designový tým položil otázku: co bychom si vzali na výlet do vesmíru? Kombinací praktických a zábavných kousků jsme přišli s odvážnými a poutavými looky, které lze upravovat nekonečnými a zábavnými způsoby". Popisuje Linda Wikell, designérka konceptu H&M Studio. 

Udržitelné materiály

Produkty kolekce jsou vyrobené z udržitelnějších materiálů, jako tencel, recyklovaný polyester či recyklovaná vlna. Recyklovaný zinek a recyklovaná mosaz byly použity na výrobu šperků. Kolekce bude v prodeji od 13. října.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram