H&M a Mugler oslavili spolupráci velkolepou přehlídkou v New Yorku!

H&M a Mugler oslavili spolupráci velkolepou přehlídkou v New Yorku!

Oslava uvedení očekávané kolekce Mugler H&M proběhla v New Yorku za účasti řady světových celebrit ze světa módy, hudby a dalších talentů z komunity Mugler. Nechyběly Pamela Anderson, Charli XCX, Chloë Sevigny, Lourdes Leon, Dominique Jackson či Eva Herzigová. Všechny měly na sobě své oblíbené kousky z nové kolekce Mugler H&M.

Součástí akce byl koncert hudebních hvězd Shygirl, Amaarae a Eartheater. Ty se objevily také ve videoklipu Mugler H&M, kde byly oblečené v outfitech z kolekce. Každá interpretka zazpívala na akci několik svých hitů a na závěr si dokonce společně zazpívali novou verzi klubové klasiky 90. let "Music Sounds Better With You". Remix této písně vznikl speciálně pro spolupráci Mugler H&M.

Hudební čísla doprovázela velkolepá módní přehlídka, taneční vystoupení, originální DJ sety od Bobby Beethoven, Goth Jafar a Asmara a následná afterparty. Akce byla výjimečným zážitkem, který byl spojením hudby, stylu, klubové kultury a tance. To vše s důrazem na teatrálnost a okázalost, které jsou charakteristické pro módní dům Mugler od jeho počátků pod vedením Thierryho Muglera až po jeho současnou podobu pod vedením kreativního ředitele Caseyho Cadwalladera. Více než 800 hostů, kteří se oslavy zúčastnili, přineslo úžasnou rozmanitost a inkluzivitu, rovněž velmi typické rysy pro značku Mugler.

"Mugler byl vždy módním domem s velkou kulturní duší a tato akce byla oslavou našeho spojení s hudbou, tancem a velkolepou show. Byla to dokonalá oslava kolekce Mugler H&M a také dokonalý způsob, jak přivítat lidi v našem světě. Společně jsme prožili opravdu nezapomenutelnou noc, která se vyznačovala svobodou, osobním vyjádřením a osvobozující, odvážnou módou," vysvětluje Casey Cadwallader.

"Tato oslava byla skutečným kulturním momentem a poctou dlouhé historii světa Mugler, který od svého vzniku přináší lidem svobodu rozmanitosti a sebevyjádření. Když se řekne Mugler, okamžitě se vybaví originální móda a teatrálnost, která značku charakterizovala jak na přehlídkových molech, tak na koncertech popových hvězd," Ann-Sofie Johansson, kreativní poradkyně společnosti H&M.

"Bylo úžasné vystupovat v kolekci Mugler H&M. Když přemýšlíte o historii Mugler, myslíte na tolik ikonických hudebních momentů a neuvěřitelných performancí, takže je pro mě ctí být součástí Caseyho vize pro tuto speciální oslavu," vyjádřila své nadšení ze spolupráce raperka Shygirl.

 Kolekce Mugler H&M bude k dostání 11. května 2023 na hm.com, nebo v nákupní galerii Myslbek.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram