H&M stahuje kolekci oblečení s fotkami Justina Biebera poté, co zpěvák vyzval své fanoušky, aby toto zboží nekupovali

H&M stahuje kolekci oblečení s fotkami Justina Biebera poté, co zpěvák vyzval své fanoušky, aby toto zboží nekupovali

Justin Bieber nové produkty značky H&M na svém Instagramu označil za „odpad“. Vyzval také své fanoušky, aby tento prodej nepodporovali, protože není z jeho strany schválený.

Poté, co populární zpěvák na sociálních sítích „napadl“ značku H&M za vydání kolekce oblečení údajně bez jeho svolení a schválení, oznámil prodejce stáhnutí produktů ze svých webových stránek i z obchodů. Začátkem týdne zveřejnila popová hvězda ve svých příbězích na Instagramu jasné informace: „Neschválil jsem žádnou kolekci zboží, kterou vystavili v H&M… To vše je bez mého svolení a schválení… Kdybych byl vámi, nekoupil bych si to,“ vyjádřil svůj postoj Justin Bieber. V druhém příběhu doplnil: „Merch H&M, který ze mě udělali, je odpad a já jsem ho neschválil. Nekupujte to.“ Produkty obsahují černobílé i barevné fotografie zpěváka a jsou vytištěné na mikinách, tričkách i látkových taškách. 

V prohlášení značka H&M uvedla, že se svým zbožím, na kterém je zpěvák Justin Bieber, dodržovali řádné schválení a postupy. Po autorově veřejném distancování se však prodejce nakonec rozhodl kolekci stáhnout. „Z respektu ke spolupráci a Justinu Bieberovi jsme tyto oděvy stáhli z našich obchodů i online prodeje,“ uvedlo H&M ve svém druhém prohlášení. Značka již dříve spolupracovala s Bieberem, a to na merch kolekci v rámci jeho turné Purpose v roce 2017, tehdy však proběhlo vše bez problémů.

archiv značky H&M

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram