Otestováno: Vzali jsme si pod lupu českou kosmetiku JUZIKA specializující se na boj proti akné

Otestováno: Vzali jsme si pod lupu českou kosmetiku JUZIKA specializující se na boj proti akné

Když se řekne akné, pravděpodobně si všichni představíme pleť posetou červenými pupínky. Občas stačí jen jeden na dobře viditelném místě a dokáže nás pěkně potrápit. Otestovali jsme českou kosmetiku JUZIKA, která se specializuje na boj proti akné.

Akné provází mastná pleť, často nejenom na obličeji, ale také na krku, hrudníku či zádech, která stojí za ucpáváním pórů. V horších případech může toto kožní onemocnění doprovázet zarudlá až zanícená pokožka a celkový vzhled pak může mít nepříjemný dopad i na naši psychiku. A i když se akné objevuje nejčastěji ve věku 13-20 let, existuje spoustu třicátníků i čtyřicátníků, kteří s akné bojují každý den. 

Do testování jsme šli po hlavě

Spojili jsme se se značkou JUZIKA, která věří, že nejdříve je nutné pochopit příčiny, až poté se může začít vymýšlet řešení. Na základě této filozofie vznikla řada produktů, které prošly rozsáhlým výzkumem pro nalezení těch nejlepších účinných látek. JUZIKA používá klinicky ověřené látky přirozeně se vyskytující v našem lidské těle nebo v přírodě a také razí heslo, že méně je více. Proto je v kosmetických produktech JUZIKA méně pomocných složek, aby se krémy lépe vstřebávaly a tím se zvýšil i účinek na pleť. To můžeme jednoznačně potvrdit, sametová konzistence, která se dokonale aplikuje na pleť a nezanechává žádný mastný film, nelepí a je příjemná, je tím prvním, co nás na této kosmetice oslovilo.

Kombinace, kterou jsme otestovali je z tzv. Setu Akné duo, kdy jsme po dobu šesti týdnu aplikovali Sérum proti akné a Krém proti akné na problematickou pleť.

Anti-Akné krém JUZIKA

Řekněte akné sbohem! 

Díky obsaženým patentovaným přírodním složkám Krém proti akné snižuje tvorbu kožního mazu, zmenšuje póry a napomáhá ke zklidnění pleti. A my osobně jsme výsledky začali vnímat dříve než za šest týdnů. Krém proti akné navíc urychluje zacelení citlivých míst po akné, sjednocuje barevné nedokonalosti, omezuje tvorbu nových pupínků či jizviček, hydratuje pokožku a potlačuje nežádoucí mastný lesk vaší pleti.

Co nás v rámci testování hodně bavilo, bylo Sérum proti akné, které je speciálně vytvořené k lokální aplikaci na pupínky pro jejich rychlejší a efektivní zacelení. Jako byste dostali možnost každému jedinému pupínku říct „Au revoir“! Obsažené přírodní bylinné látky tohoto séra napomáhají vaši pleť šetrně zklidnit, potlačit začervenání, obnovit její rovnováhu, hydratovat a zároveň zvýšit vlastní tvorbu kolagenu pro účinnou prevenci tvorby jizviček v místě pupínku.

A náš verdikt? Toto kosmetické duo by nemělo chybět ve vaší výbavě v boji proti akné. Nejenom příjemná konzistence, ale i kvalitní složení dostojí tomu, co slibuje jejich obal. Pleť zklidní, sníží tvorbu kožního mazu a rychleji zacelí jednotlivé pupínky. Jestli ještě stále váháte, už nemusíte. Pod tyto výrobky se ráda podepíše i naše redakce. 

Anti-Akné sérum JUZIKA

 

 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram