Halle Berry přichází s novou vůní: parfém Reveal the Passion vám pomůže odhalit vášeň!

Halle Berry přichází s novou vůní: parfém Reveal the Passion vám pomůže odhalit vášeň!

Krásná 45-letá herečka Halle Berry, přichází se svojí čtvrtou vůní, s parfémem Reveal the Passion

Parfémy uvedla Halle Berry na trh již tři. Reveal the Passion je její čtvrtá vůně a navazuje na úspěch vůně Reveal z roku 2011. Pokud předchozí vůně byla popisována jako univerzální, čtvrtá se tak rozhodně netváří. Má pomoci ženám odhalit jejich vášnivou stranu a získat více sebejistoty co se týče krásy.

„Chtěla jsme vytvořit vůni, která ženám pomůže posílit jejich postavení a odhalí jejich vášnivé stránky. Nic totiž není na ženě krásnější, než sebejistota, která pochází zevnitř.“ Řekla k uvedení vůně Halle Berry. Nejnovější vůně Halle Berry byla vytvořena ve spolupráci s Olivier Gillotin z Givaudan a od začátku února 2012 je vůně představována reklamní kampaní. Halle Berry v ní vypadá velice mysteriózně a to i díky záběrům Cliff Watts. Pokud ve vás kouzlo hvězdy Halle Berry vzbuzuje zvědavost, jaká vůně Reveal the Passion je, pojďte ovonět kytici květin a mísu ovoce, protože právě na nich nová vůně staví. Květinovo-ovocná vůně je postavena na vůni bílé magnólie Champaca a exotické ovocné vůni mangosteenu. Spolu tvoří srdce parfému.

Základem jsou dřevité tóny, silice pačuli, která se získává destilací suchých listů a výhonků této vysoce aromatické rostliny a mošus, neboli moschus, což je vlastně pyžmo získávané z kamzíků Moschus moschiferus. Hlavou parfému je bergamot, což je citrusová silice, frézie a červené jablko. Společnost Coty Inc. prodává nový parfém Halle Berry Reveal the Passion jako Eau de Parfum 0,5 oz./15 ml a jako 1,0 oz./30 ml. Prodávat se bude také tělové mléko Reveal the Passion Body lotion 75 ml a koupelová a sprchovací gel Reveal the Passion sensuous bath&body shower gel 75 ml.

 

Zdroj obrázků: Coty, Halleberryfragrances.com, Google.com, internet

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram