Herečka Laura Dern debutuje ve filmovém vyprávění francouzské značky Roger Vivier

Herečka Laura Dern debutuje ve filmovém vyprávění francouzské značky Roger Vivier

První díl ze série krátkých filmových kampaní Roger Vivier na sebe nenechal dlouho čekat. Hlavní tváří se stala americká herečka Laura Dern a její cestu provází luxusní parní vlak. Roger Vivier tak pokračuje ve zkoumání bohatého prostředí, které odráží étos francouzské značky.

 

Série kampaní se skládá z rozmarných krátkých filmů, které vymyslel kreativní ředitel Gherardo Felloni a režíroval je Nicolangelo Gelormini na oslavu ikonických návrhů Maison. Aktuální epizoda The Vivier Express je vyprávěním prvního příběhu, do kterého značka obsadila Lauru Dern. Paluba luxusního mosazného parního vlaku americké herečce upřímně sluší. Ta je stylizovaná k naprosté dokonalosti a představuje eleganci a umění jednotlivých kousků značky Roger Vivier. 

Výrazný kožený kabát, modrá halenka a splývavá skládaná sukně vyzařují nadčasovou elegancí. Outfit herečky doplňuje kabelka Viv’ Choc, jejíž součástí je řetízkový popruh. Ke svému šik vzhledu zvolila Laura Dern lodičky I Love Vivier. Tedy lodičky, které jsou pozoruhodné svým romantickým symbolem ve tvaru srdce. 

V příběhu Laura Dern představuje osamělou cestovatelku jedoucí na růžově sametových sedadlech parního vlaku a naproti ní sedícího pohledného cizince, který zdánlivě obdivuje její krásu a vyrovnanost. Jejich pohledy se setkají, a když ona uhne, on otevře blok a začne kreslit. Jak se krajina rozplývá v pozadí a cizinec pokračuje v malování, nemůžete si nevšimnout detailu černých lodiček I Love Vivier a kožené kabelky Viv’ Choc. Právě ta je majákem stylu samotné značky stejně jako je tomu u Laury Dern ve světě filmu.

Pozadí kampaně jedoucího vlaku a pastevecké krajiny viditelné skrze okna přidávají vrstvu sofistikovanosti a příjemné akce. V návaznosti na kampaň značky pro jaro 2024, která byla zasazená do zámeckého prostředí z 18. století, vyráží nyní Roger Vivier na svou další luxusní cestu v dál.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram