Herečka Lenka Vlasáková se svými kolegyněmi prozradila, co už nenosí a nikdy by neoblékla

Herečka Lenka Vlasáková se svými kolegyněmi prozradila, co už nenosí a nikdy by neoblékla

Jarní chic party ve znamení svěží elegance a stylu si nenechaly ujít herečky Lenka Vlasáková, Alena Doláková, Nikol Kouklová a Kristýna Janáčková. Kromě nejnovější jarní kolekce si herečky mohly vyzkoušet jarní líčení, péči stylistek i prozradit, co rády nosí a co by naopak nikdy neoblékly.

 

Majitelka Indivine a stylistka Lenka Zelenohorská návštěvníky uvítala nejnovější jarní kolekcí na rok 2024, které vévodily krémové a pastelové barvy. Moderováním celé akce se ujala moderátorka Tereza Víchová, která se postarala o to, aby atmosféra byla nejen příjemná, ale také plná inspirace a kreativity. Vrcholem večera byla módní přehlídka, kde modelky prezentovaly aktuální módní trendy dostupné na obchodě. 

Lenka Vlasáková, která na akci dorazila se svojí hereckou kolegyní Alenou Dolákovou, přiznala, že módu řeší podle příležitosti. „Když je červený koberec, věnuji se módním otázkám, ale jinak v civilu ne. Většinu času trávím v autě, když přejíždím po celé republice, takže na to není úplně správný čas.“ A co by si na sebe nevzala? „Už moc nenosím tepláky a ve svém věku bych si nevzala něco úplně průhledného,“ usmívá se sympatická herečka, za kterou na akci dorazil i její manžel herec Jan Dolanský.

Zájem o nové kousky projevila herečka Nikol Kouklová„Indivine je pro mě novým objevem, ale už teď vím, že sem se budu určitě vracet čerpat nejnovější trendy,“  S tím souhlasí i Kristýna Janáčková, která dodává: „Pro mě je Indivine jako ráj, kde nejenže najdete úžasné kousky ze slunné Itálie, ale věnují se vám zde také stylistky, které vám poradí, jak vše vkusně zkombinovat."

Herečky i ostatní se hosté se mohli v rámci Jarní Chic Party nejenom seznámit s aktuálními módními trendy, ale měli i možnost okusit hravost ve stylingu a nechat se hýčkat v beauty koutku, který je nyní nedílnou součástí concept storu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram