Hlavní trend mezi slip-on botami

Hlavní trend mezi slip-on botami

Začalo to v ulicích měst, kde si slip-on oblíbili mladí lidé, pak se zalíbili i návrhářům a dostali se na světová mola. Teď zase zpětně řetězce kopírují slip-on návrhářů.

Takový tradiční módní kolotoč. Streetstyle inspiruje módní návrháře a módní návrháři inspirují řetězce, v nichž se potom oblékají ti, co nosí streetstyle. V jednom se ale shodli. Budou se nosit metalické odlesky na slip-on teniskách. Byť střih slip-on už se v zahraničí nosí zhruba dvě až tři sezóny, do Česka se jeho největší boom dostává právě letos na jaře a v létě díky kolekcím běžně dostupných značek. Kromě úplně obyčejného střihu určitě potkáte ještě tenisky na zvýšené podrážce, které v některých případech už šplhají do neestetických mezí. 

   
Zlaté slip-on Geox 2 699 Kč ; Stříbrné slip-on Marc O'Polo 2 199 Kč ; Flitrované slip-on s.Oliver 1 399 Kč

Slip-on boty si ženy i muži zamilovali pro snadné obouvání (od toho také název říkající, že do nich stačí vklouznout.) a pohodlné nošení, jelikož se vlastně jedná o druh tenisek, takže žádné podpatky a příliš omezující tvary vás obtěžovat nebudou. Pokud ráda následujete módní trendy, rozhodně se v obchodech a na internetu porozhlédněte po stříbrné, zlaté, růžovém zlatu nebo bronzové. Všechno, co se blýská, třpytí a odráží na sluníčku, je totiž hit letošní letní sezóny! 

Trendy modely pořídíte na zoot.cz nebo na e-shopu Baťa!

zoot.cz ; bibloo.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram