Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Hledáte dárek plný lásky? Najdete ho v Centru Černý Most

Svátek zamilovaných už klepe na dveře, a protože příležitostí k oslavě lásky a důvodů proč potěšit naše nejbližší, není nikdy dost, Centrum Černý Most připravilo pro své zákazníky tematickou soutěž, výzdobu i tipy na valentýnské dárky.

foto: Centrum Černý Most

Dárek plný lásky, co zaručeně potěší každou ženu i muže? Dárková karta do Centra Černý Most v designovém valentýnském obalu! Splní přání i těm nejnáročnějším, uplatnit ji totiž můžete ve většině prodejen a restaurací Centra Černý Most. Navíc na prvních 500 zákazníků, kteří si pořídí ve dnech od 8. do 14. února dárkovou kartu v minimální hodnotě 2 000 Kč, čeká speciální dárek v podobě extra kreditu v hodnotě 400 Kč zdarma. Podmínkou je členství ve věrnostním programu Centra Černý Most, do kterého se můžete jednoduše zaregistrovat na webových stránkách www.centrumcernymost.cz. Dárkovou kartu je možné zakoupit přímo v Centru na stánku Click&Services, na Central Plaza nebo online na stránkách centra. Valentýnská akce se ale vztahuje jen na karty zakoupené osobně při návštěvě Centra Černý Most.

Návštěvníci Centra se mohou těšit i na příjemnou atmosféru a valentýnsko-jarní výzdobou. Z nákupů se svou milovanou polovičkou si zákazníci na památku odnesou stylovou fotku z květinového fotokoutku. Zadaní i nezadaní se během celého února mohou nechat inspirovat na sociálních sítích Centra. Na instagramovém profilu @centrumcernymost na ně čekají (nejen) valentýnské a módní tipy od stylistky Centra Báry Havlíkové a speciální soutěž o 5 dárkových karet na nákupy v Centru Černý Most v hodnotě 1 000 Kč.

foto: Centrum Černý Most

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram