HM-ko představilo městskou ležérnost – kolekci H&M pro podzim 2013 dominují tóny šedé a khaki

HM-ko představilo městskou ležérnost – kolekci H&M pro podzim 2013 dominují tóny šedé a khaki

Někomu možná přijde šedá barva nudná

Někomu možná přijde šedá barva nudná. HM-ko vás ve své podzimní pánské kolekci přesvědčí, že tomu tak být nemusí. Inspirujte se H&M lookbokem pro letošní podzim je plný šik a zároveň uvolněných kombinací, vhodných do práce i pro volný čas. Krom šedé mu dominují trička s nápisy a mikiny se svetry na tělo kombinované se sakem či bomberem.

Muž, kterého řetězec H&M představil jako hlavní postavu své podzimní kolekce je městský pohodář. Rád nosí přiléhavé mikiny (třeba snázvem svého oblíbeného města New York City) a retro trička s nápisy. K tomu si vezme pohodlné bavlněné kalhoty s příměsí elastanu, nejraději khaki nebo šedé, ale nepohrdne ani třeba zelenými či černými. Když se hodně odváže, tak si oblékne i tmavě oranžové. Navrch si natáhne žerzejové sáčko se záplatami na loktech. Krom sáčka sloketními záplatami si podzimní pánská kolekce H&M půjčuje od preppy stylu také oblíbené chino kahoty, pláťáky, které se nosí nejlépe ohrnuté a které frčí už nějaký ten pátek. K nim ovšem „H&M man“ nenosí polo tričko jako by to udělal správný preppík, ale třeba upnutý svetr z příjemné bavlny s kontrastními rukávy nebo sšedým melírovým vzorem. Pánové, připravte se také na to, že letos na podzim se budou nosit bombery, buď přímo klasická bomber bunda zimitace džínoviny, nebo khaki bavlněná mikina, která se střihem bomberu inspirovala.

Podzimní kolekce H&M pro muže nepřináší nic nového a šokujícího. Taková džínová košile se nosí už snad odjakživa a tipujeme, že se jen tak nosit nepřestane. Podzimní pánská kolekce H&M vsadila na příjemné tlumené barevné kombinace a jednoduché kousky, takže na to, abyste si tam vybrali, nepotřebujete být zrovna velcí módní experimentátoři. Členky naší redakce se však víceméně shodují, že pokud bychom v našich českých ulicích potkávaly muže jako vystřižené z H&M lookbooku, vůbec by se nezlobily.

 

Zdroj obrázků: H&M

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram