Holešovický Triangl je zpět

Holešovický Triangl je zpět

Tři kulturní místa se 27. května propojí ve jménu módy, designu a tance.

MINT: Weekend Market, Vnitroblock, Továrna – tři místa, která se aktivně zapojují do kulturního dění Dolních Holešovic a která mají jedno společné – vznikla revitalizací opuštěných a zchátralých objektů.

Historicky prvního vydání Trianglu jste mohli být (a možná byli) součástí loni před Vánocemi. Nyní se chystáme na pokračování, tentokrát v jarním hávu. Koncept zůstává stejný, měníme pouze náplň.

Co to znamená?

Brány zmíněných tří objektů se v sobotu 27. května otevřou, aby poskytly místo pro setkání příznivců módy, designu, kreativity a tance. A taky proto, aby daly prostor pro prezentaci nejen zkušenějším, ale i začínajícím designérům.

Po celý den se můžete v Továrně těšit na DIY Fest, který jde na ruku všem tvořivým kreativcům. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet řezání skla, malování na smaltované hrnky nebo lití truhlíků z betonu. Na MINT: Weekend Marketu vás čeká trh s designem a několika workshopy a ve Vnitroblocku bude kromě každodenně otevřené kavárny a concept storu s produkty převážně českých designérů přichystaný i doprovodný program v podobě kapely Camões house band duo a taneční show. Do toho se samozřejmě dobře najíte a osvěžíte u několika pop-up kuchyní a food trucků.

Kdy? V sobotu 27. 5. od 9:00 do 18:00

Kde? MINT: Weekend Market (Bubenské nábřeží 306/13, hala č.13), Továrna (Dělnická 63) a Vnitroblock (Tusarova 31)

mintmarket

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram