Hvězda filmu Oppenheimer, Cillian Murphy, debutuje v kampani Versace

Hvězda filmu Oppenheimer, Cillian Murphy, debutuje v kampani Versace

Jestli vás uchvátil vzhled irského herce Cilliana Murphy, který se skvěle uvedl rolí Tommy Shelbyho v seriálu Peaky Blinders a nyní vystřelil do výšin v hlavní roli filmu Oppenheimer, jistě vám nesmí uniknout ani fakt, že se Murphy stal novým ambasadorem, a tedy i ikonou značky Versace.

 

Jako herec není žádným nováčkem, dokonce si kdysi zahrál s Aňou Geislerovou v historickém filmu Anthropoid. Velké ovace a kladné recenze získal za dokonalé ztvárnění role Thomase Shelby v kriminálním dramatu Peaky Blinders, za kterého získal ocenění Irish Film & Television Award a National Television Award. Před pár dny také získal svou první Oscarovou sošku za hlavní roli ve filmu Oppenheimer a hned začátkem dubna se objeví v globální kampani značky Versace Icons, ve které představí klíčové a nadčasové kousky ze stejnojmenné kolekce pánského oblečení Versace.

Cillian Murphy má rád kvalitní střih Versace obleků, proto mu italská značka ušila na udílení Oscarů klasický smoking, který jeho stylistka Rose Forde zkombinovala s plisovanou košilí zdobenou motýlkem, broží Sauvereign na míru a oxfordskými mokasíny. Právě díky získání ocenění nejlepšího herce se dostal celý model výrazně do popředí události.

„Jsem nadšená, že se Cillian připojuje k rodině Versace,“ sdělila Donatella Versace, kreativní ředitelka značky, v oznámení na sociálních sítích. „Je to opravdu výjimečný herec a zcela si zasloužil získat Oscara. Před kamerou je přitažlivý a hypnotizující a ráda jsem ho viděla přivádět Versace oblek k životu.“

Hvězda Peaky Blinders se rozhodně umí oblékat. O měsíc dříve při předávání cen SAG 2024 irský herec zvolil proužkovaný oblek s motýlkem od Saint Laurenta. Rád však obvykle nosí méně nápadné, monochromatické obleky jako například při udílení cen PGA z 25. února. Jak bude vypadat aktuální kampaň Versace Icons s Cillianem Murphy se dozvíme již za pár dní, zatím nezbývá než čekat. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram