Hvězdný styl: Jak se obléká Monika Marešová?

Hvězdný styl: Jak se obléká Monika Marešová?

Jak se obléká jedna z nejznámějších módních ikon v Čechách? Podívali jsme se na nadčasový styl Moniky Marešové.

Monika Marešová je v českém showbusinessu jedním z nejskloňovanějších jmen v posledních měsících. Nejen kvůli tomu, že se po několikaletém vztahu letos provdala za Leoše Mareše, především pak proto, že má velmi inspirativní, ženský a svěží styl. Rozhodně v sobě nezapře svou profesi stylistky a módní redaktorky. Monika je jasným důkazem toho, že jí móda baví a hravě dokáže přetvořit jakýkoliv módní styl tak, aby podtrhla svou vypracovanou postavu. Jaké outfity nás na Monice Marešové baví nejvíc?

KOŽENÁ BUNDA

Moničin styl je velmi jednoduchý, avšak rozhodně ne nudný. Její šatník obsahuje spoustu basic kousků, které umí opravdu nádherně nakombinovat.Hned prvním důkazem jsou kožené bundy, kterých má hned několik. Sází jak na klasickou all black everything kombinaci, tak na velmi ženskou kombinaci dlouhých širokých džínů s krátkou hnědou koženou bundou. Za nás velký palec nahoru!

ČERNOBÍLÁ KLASIKA

Dalším evergreenem je černobílá kombinace. U Moniky nás navíc baví to, že se nejedná o žádnou nudu a každý její bílo-černý outfit je něčím zajímavý, jiný. Skvěle vypadají ohrnuté černé skinny džíny v kombinaci s bílou košilí. Mohlo by se jednat o zcela běžný outfit, nás na něm však baví netradičnost halenky. Netradiční oversized střih opravdu pozvedne outfit na úplně jinou úroveň. Jak prosté, avšak velmi efektní!

ŠATY SE ZAJÍMAVÝMI DETAILY

O tom, že je Moniky styl velmi pestrý, svědčí i obliba ve výrazných detailech. Ty můžeme v jejím podání vidět především na šatech. Monika si díky své vysoké, štíhlé postavě může dovolit i prvky, které většině žen příliš nesvědčí. Výrazná, kulatá ramena působí opravdu vyváženě, výborně vypadá i netradiční řasení u zapínání a na boční straně.

DENIM

Denim je absolutně věčný, výborně vypadá na jakémkoliv kousku. Důkazem je toho i Monika, na které ho vidíme velmi často v různých podobách. Když pomineme klasické džíny, tvoří denim velkou část jejího šatníku. Baví nás střihová i materiálová pestrost. Skvěle vypadají lehké, modrošedé šaty s límečkem, ale i zářivě modrá džínová vesta. Inspirujte se Monikou a vyrazte do obchodu pro nějaký zajímavý denimový kousek.

instagram.com/monikamaresova

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram