Hypnotická kolekce Valentino Mime Jaro 2015

Hypnotická kolekce Valentino Mime Jaro 2015

Valentino představuje ohromující kolekci bot a kabelek Mime, která sebou přináší nádhernou kombinaci starého italského umění s moderním designem.

Nenechte se ošálit nejnovější kolekcí kabelek a bot od Valentina. Na fotografiích byste je možná ani nepoznali! Lehce psychadelické snímky představující kolekci Mime, vás vtáhnou do světa optických klamů umění a designu.

Kolekce Valentino Mime Jaro 2015 je inspirována starověkou italskou kulturou a tradicemi. Vynikajícím způsobem zachycuje detaily z 18. století. Propůjčuje jim moderní nádech, stylové linie a výrazné barvy. Vše je vyrobeno z luxusní kůže potištěné nejmodernější digitální technikou.

Maria Grazia Chiuri a Pierpaolo Piccioli vytvořili sérii pěti fascinujících tisků, které dávají vždy vyniknout určitému motivu: květy, listy, květy a oči, arabesky nebo malé kvítky. Tyto bohaté floral tisky se staly základem celé kolekce. Vznikly tak nadčasové kousky, nové objekty touhy milionů žen.Italský módní dům zachycuje kolekci Mime také v krátkém hypnotickém filmu.