I miminka mohou být stylová

I miminka mohou být stylová

Kdekdo mluví o tom, jak je nějaká žena stylová nebo jak to tamtomu muži moc slušelo. Ale co děti? V dětské módě se především kouká na praktičnost, což naprosto chápeme, ale co spojit krásné s užitečným?

Co je malé, to je roztomilé a z mnoha módních časopisů můžete číst rady, jak správně vašeho potomka obléci. Základním pravidlem je fakt, že dítěti je potřeba dát vždy o jednu vrstvu oblečení více, ať je hezky v teple. Co když mohou být stylová i vaše miminka? Asi každá žena si přeje mít své vlastní dítě a my vám ukážeme, jakými kousky se můžete inspirovat. Řiďte se tím, co se líbí vám a nenechte si vnutit styl, který by vám nebo vašemu malému zázraku neseděl. 

Slaďte se s miminkem

Krásnou a neotřelou formou může být společná kombinace. Máte ráda nějaké konkrétní tričko? Sluší vám určitá barva? Pak je objednejte v další velikosti. Ale co manžel? Na něj také nezapomeňte, není nic roztomilejšího, než když syn ladí s otcem.

Barvy a vzory

Nezapomínejte na barevné kombinace a vzory, které budou vašim ratolestem slušet. Puntíky, proužky, barevné kalhoty i botičky. Můžete svého malého prcka převléci do stylových kostýmů à la námořník či beruška. Zde se meze nekladou a barvy se budou vašim dětem zamlouvat.

Stylová čelenka

Asi každé holčičce sluší krásná čelenka, která vypadá opravdu stylově v jakékoliv barevné kombinaci. Čelenky sluší i dospělým ženám a pokud vaše dcera chce vypadat jako vy, tak ji tímto malým překvapením jistě potěšíte. Pro kluky jsou skvělé kšiltovky.

Modrá je dobrá

Máte chlapečka a nevíte, jak ho sladit? Co sáhnout po modré barvě, ta sluší prostě každému pohlaví. V kombinaci s džínovou bundičkou to bude perfektní. A co zkusit hnědé a modré kousky? Modrou můžou nosit i holčičky, takové rozkošné modré bodyčko určitě osloví.

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram