Inspirace brazilské značky Moikana pro S/S 2015

Inspirace brazilské značky Moikana pro S/S 2015

Rozšiřte si svůj vesmír sofistikované ženské módy o novou značku. Moikana to je osobitost, unikátnost, exotika a hlavně maximální ženskost v podání kvalitních a pohodlných modelů této brazilské značky.

Cílem značky Moikana je vytvářet nové trendy, odlišit se a poskytnout ženám to po čem touží – být jedinečná.

Zaměřuje se především na unikátní a inovativní dámskou módou, která oslovuje každou ženu, která se chce cítit nevšedně, atraktivně a svůdně. Znovu oprašuje světové módní trendy a propůjčuje jim nové a nové střihy, stejně jako typický brazilský temperament a stylovost.

Podívejme se, jaké trendy si pro nás tato značka připravila na nadcházející letní sezónu.

Tigresa
Stěžejní inspirací byla divokost exotických krajin, proto řada modelů ožívá motivem tygřích pruhů a tropických rostlin.

Klasika v moderním designu by měla být absolutní preferencí kosmopolitní ženy. Tygří tisk tak odráží její smělý postoj a sofistikovanost.

Tygří potisky na mnoho způsobů a kombinace materiálů vytváří směs zajímavých modelů, které vystihují odvážnou duši moderních žen.

Zebra com flores
Tento trend osloví každou z nás, která miluje potisky. Přináší nám vášnivý mix exotických motivů jak zvířat, tak květin intenzivních barev.

Zajímavé modely jednoduchých střihů se díky své různorodosti hodí pro každou příležitost a přitáhnou zraky každého v okolí.

Floral Macro
Vystihuje melodii smyslné letní nálady. Květinový potisk na černém či bílém pozadí vystihuje pocit volnosti a životní síly.

Topy, overaly, maxi šaty a lehké tuniky s lehounkého materiálu plné květů nejrůznějších velikostí a odstínů jsou ideální pro horké slunečné dny.


Coral chic
Stěžejní trendy doplňuje energická korálová barva, která se perfektně hodí ke každé barvě kůže a působí maximálně žensky.

Moikana si však potrpí na rafinovanost a propracované detaily, jako jsou zajímavé střihy či metalické ozdoby.

Zdroj: moikana.com.br

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram