Inspirujte se lookem ambasadorky značky L´Oréal Paris – hvězdou Bollywoodu Aishwaryi Rai!

Inspirujte se lookem ambasadorky značky L´Oréal Paris – hvězdou Bollywoodu Aishwaryi Rai!

Look ambasadorek značky L´Oréal Paris je dechberoucí

Look ambasadorek značky L´Oréal Paris je dechberoucí, ať už na červeném koberci nebo při příležitosti charitativního koncertu. Naštěstí si ale svá tajemství krásy a stylu nenechávají pro sebe a proto můžete i vy vyzkoušet tipy na líčení například podle bollywoodské krásky Aishwaryi Rai. Jak dosáhnout perfektního výsledku a dokonalého nalíčení vám poradí vizážistka L´Oréal Paris Renata Zelinková.

Vizážistka Renata Zelinková říká: „Probuďte v sobě vysoké nároky na vizáž a naličte se jako pravá hvězda. Aishwarya vsadila na výrazně nalíčené oči, aby zdůraznila jejich krásnou barvu. Pokud vyrážíte na večerní party a chcete tento look také zkusit, budete k tomu pro začátek potřebovat dvě paletky očních stínů Color Riche Les Ombres od L´Oréal.“

Jak se nalíčit jako Aishwaryi Rai
Nejprve začněte s tmavší černou paletkou stínů L´Oréal E5. Vyberte si nejtmavší černou a naličte horní i spodní víčko okolo řas. Pak použijte šedou a zjemněte s ní černý stín. Pokračujte dále s bronzovou paletou očních stínů Color Riche v odstínu L´Oréal E3. Vyberte ten nejsvětlejší zlatý odstín a projasněte s ním vnitřní koutek oka. Aplikátorem stín L´Oréal naneste a krouživými pohyby ho rozetřete, to dodá oku jiskru. Na pohyblivé víčko vyberte bronzovou barvu a na ní naneste ještě zlatou, oko se tím rozsvítí. Poslední barvu, červeně-bronzovou, naneste do nadočnicového oblouku a opět jemně rozetřete. Prostor pod obočím neličte, oko by se tak opticky zmenšilo. Na řasy použijte černou řasenku Volume Milion Lashes Excess od L´Oréal. Ta dodá vašim očím hvězdný pocit. Řasy navíc krásně zahustí a zvýrazní. Usmějte se a použijte tvářenku! To je trik, jak najít správné místo pro její nanesení. V nejvyšším bodě tváře se dotkněte štětcem a krouživými pohyby rozetřete tvářenku L´Oréal True Match Blush 140. Starorůžový odstín dodá pleti nenápadný nádech zdravé barvy. Na rty naneste lesk L´Oréal Glam Shine 90 Sand crystal. Vaše rty budou hydratované, ale hlavně se budou krásně lesknout. Vezměte si lesk sebou, abyste ho mohla během večera obnovit.

 

Zdroj obrázků: L´Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram