Interbeauty Prague 2014 - Jaké české produkty a značky si nás získaly?

Interbeauty Prague 2014 - Jaké české produkty a značky si nás získaly?

V obrovských prostorách podzimního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague 2014 bylo přes 180 vystavovatelů. Kteří z nich na nás nejvíce zapůsobili?

Na začátek je třeba říci, že mezi víc jak 180 stánků a značek, které se prezentvovaly na podzimním veletrhu Interbeauty Prague, bylo velmi těžké vybrat ty nejzajímavější. Proto jsme se rozhodli, podělit se s vámi alespoň o pár z nich, které na nás udělali opravdu dojem již od prvního pohledu.

Když jsme procházeli kolem milionu lahviček s laky na nehty všech možných barev, působilo vše poněkud jednotvárně. Najednou jsme se octli v části snoubící výhradně české produkty a právě ty přitáhli naši pozornost.

Jaké české produkty a značky si nás získaly?

Salieri, první česká značka nabízející skutečně cenově dostupné parfémy té nejvyšší kvality a široké škály originálních vůní. Parfémy Salieri jsou světovým unikátem, neboť jako jediné obsahují koncentraci 35% vonné směsi, čímž si zachovávají vysokou kvalitu i intenzitu vůně a jejich cena nesahá do nebeských výšin. Také se nám líbí, že společnost při výrobě parfémů preferuje české suroviny a české výrobce. Odborníci vám stejně jako nám vyberou parfém přesně vystihující vaši osobnost.

Pleva, kosmetika se včelími produkty nás uchvátila svým širokým sortimentem a velkým využitím v oblasti zdraví a krásy. Produkty obsahují med, jehož složení je všeobecně pro člověka velmi prospěšné, propolis, který ničí bakterie a viry, tlumí bolest a podporuje hojení ran, mateří kašičku blahodárně působící na srdce, psychiku, klouby, trávení a činnost žaludku i cév a včelí jed, který má protizánětlivé účinky. Zde jsem osobně vyzkoušela Medový balzám na rty, jehož hydratační, regenerační a zklidňující účinek pocítily mé popraskané rty téměř okamžitě a po chvíli byly opět jemné.

Trošku z jiného kouktu nás zaujaly Ježkovy krabičky s nutričními pokrmy, které jsme mohli na Interbeauty ochutnat. Jedná se v podstatě o krabičkovou dietu, jak se tomu laicky říká. Ale není to žádný nefunkční dietní program, jen správný a hlavně velice chutný systém stravování, který vám poskytne energeticky i nutričně vyvážený jídelníček.

Ze zahraničních kosmetických značek náš zrak upoutala kosmetika ale i kulinářské produkty s marockým arganovým olejem značky Alassala. Tento orientální zázrak též přezdívaný marocké zlato, ukrývá hned několik blahodárných účinků na naši pokožku. Působí protizánětlivě, bojuje proti akné, ekzému a lupénce, hydratuje a podporuje elasticitu, ale i pevnost pokožky. Jako kulinářský produkt ve formě oleje či pomazánky dokáže díky vysokému obsahu vitamínu E, antioxidantů a nenasycených mastných kyselin snižovat hladinu cholesterolu v krvi, zlepšit trávení a zažívání, chrání kardiovaskulárný systém a má protizánětlivé účinky.

Zdroj: Moda.cz
Foto: Lukáš Petr Tesař

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram