IRIS APFEL x H&M – EXKLUZIVNÍ KOLEKCE PLNÁ BAREV A ENERGIE NA OSLAVU 100 LET ORIGINÁLNÍHO STYLU MÓDNÍ IKONY

IRIS APFEL x H&M – EXKLUZIVNÍ KOLEKCE PLNÁ BAREV A ENERGIE NA OSLAVU 100 LET ORIGINÁLNÍHO STYLU MÓDNÍ IKONY

Kolekce oslavující 100 let života světoznámé ikonické osobnosti, Iris Apfel, vychází ze spolupráce s oblíbenou značkou H&M.

Osobitý životní i módní styl proslulé Iris Apfel odráží nejaktuálnější kolekce značky H&M. Nakonec jak lépe oslavit tak významné životní jubileum věčné milovnice módy, umění a originálního životního stylu. Kolekce Iris Apfel x H&M bude k dispozici na hm.com od 31. března 2022.

"H&M je pro mě značka, která byla odjakživa důležitým průkopníkem myšlenky přinášet kvalitní a stylovou módu za přijatelné ceny. To je přesně to, o co se snažím ve své tvorbě i já!" říká Iris Apfel.

Iris Apfel prosazuje myšlenku, že styl a inspirace jsou velmi individuální a jejich hodnota nezávisí od ceny. Kolekce Iris Apfel x H&M je inspirovaná jedinečným vkusem a životním krédem Iris "více je více". Nabízí oblečení a doplňky plné života, hravosti, výrazných barev a smyslu pro humor, které jsou pro Iris velmi typické. Je to hravá směs textur, vzorů a střihů, kde hlavní inspirací jsou motivy ze světa rostlin, hmyzu a zvířat.

Klíčovými kousky jsou žakárový oblek s výšivkou hráškových lusků a hráškem z perel, maxi objemný fialový top s tylovými volánky a komplet sukně-halenka v latino stylu s nádhernými barevnými květinovými potisky. Jestli máte rádi živé a výrazné barvy, u této kolekce si přijdete na svoje. Prim zde mají kanárkově žlutá, smaragdově zelená, zářivá fialová, sytě tyrkysová a oranžová v tónech západu slunce.

"Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat s tak výraznou osobností ze světa módy, jakou je Iris Apfel. Touto kolekcí jsme chtěli oslavit nádherných 100 let jejího života plného neutichajícího optimizmu, hravosti a kreativity. V H&M milujeme její proslulý eklektický a nestárnoucí vkus, a také způsob, jakým už dlouhá léta pozitivně ovlivňuje módní komunitu. Iris ukazuje, o čem móda skutečně je - je to způsob, jak vyjádřit, kdo jste nebo chcete být a zároveň se bavit a být kreativní." Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor, H&M Womenswear.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram