Iva Kubelková s dcerou Natálkou znovu hvězdami plavkové kampaně

Iva Kubelková s dcerou Natálkou znovu hvězdami plavkové kampaně

Po velmi úspěšné loňské plavkové kampani, ve které se představila Iva Kubelková po boku své dospívající dcery Natálie Jiráskové, byla letošní sázkou na jistotu. Sehraná dvojice tak představila aktuální plavkové trendy, sexy prádlo i praktické a jednoduché kousky.

Focení a natáčení proběhlo koncem dubna v luxusní vile s bazénem kousek za Prahou. Ačkoliv nebylo úplně krásné počasí, celý natáčecí den se odehrával ve velmi příjemné atmosféře. A došlo i na focení rodinného psího miláčka.

Rychleschnoucí i sexy

V letošní plavkové kampani se dlouholetá ambasadorka Astratexu Iva Kubelková společně s dcerou Natálkou představily v kolekci plavek Spacer 3D Breeze. Spacer je označení speciálního materiálu, který se v módním průmyslu využívá jako výztuž košíčků podprsenek. Je složen ze dvou tenkých látek, mezi kterými je měkká výplň se strukturou pláství. A právě díky této jedinečné struktuře může skrz látku proudit vzduch a pokožka bez problémů dýchá. Navíc je tento materiál rychleschnoucí, a to z něj dělá ideální tkaninu do teplých letních dní.  Osvědčil se u podprsenek, proto se ho autoři kolekce rozhodli použít i při tvorbě nových plavek. Vznikla tak kolekce, která zahrnuje jak jednodílné, tak dvoudílné modely ve dvou barvách – černé a růžové. Rychleschnoucí plavky Spacer 3D Breeze mají osvědčené střihy a pečlivě vybraný kvalitní materiál, takže vám vydrží hned několik sezón.

foto: se svolením Astratex

DIVA by IVA, hlavní hvězda letních outfitů

V lednu tohoto roku uvedla společnost Astratex na trh unikátní kolekci spodního prádla DIVA by IVA, která byla navržena ve spolupráci s Ivou Kubelkovou. Jedinečná kolekce se ihned od svého uvedení stala absolutním must-have prádlem pro každou ženu. Nepatří sice k designově nejvýraznějším, ale sny o pohodlí a spolehlivosti splní na výbornou. „Samozřejmě se mi líbí krajkové prádlo a ráda si obléknu výrazný model, ale ruku na srdce, v běžném denním režimu nejvíce využiji jednoduché hladké prádlo. Věděla jsem proto, že chci vytvořit modely, které budou především funkční a variabilní,“ říká ke kolekci Iva Kubelková. DIVA by IVA je vybavena silikonovými proužky, které obepínají celý hrudník nahoře i dole, takže drží, drží a drží. Díky kvalitní pevné a zároveň pružné látce a propracovanému bandeau střihu dokonale splyne s křivkami těla a vytvoří krásný dekolt. Dalším benefitem jsou unikátní kostice vyrobené na míru, které perfektně podrží i velká prsa. Odepínací, variabilně nastavitelná ramínka pak už uzavírají sen o dokonalé symbióze prádla s vaším každodenním rytmem. „Kolekce DIVA by IVA se může na první pohled zdát obyčejná, ale její tajemství je v tom, co dokáže,“ dodává s nadšením v hlase Iva, která je na ni právem pyšná. Kolekce zahrnuje kromě unikátní podprsenky i body a top, které v sobě mají podprsenku zakomponovanou. Kolekci doplňují dva druhy kalhotek – s vysokým pasem a brazilky. Vše je k dostání v černé a béžové barvě. Při dubnovém focení se v kolekci představila jak Iva, tak Natálie a oběma to v letních outfitech opravdu moc slušelo. Posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram