Jágr i Mareš se svými partnerkami v Karlových Varech zazářili

Jágr i Mareš se svými partnerkami v Karlových Varech zazářili

51. ročník filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Nenechali si ho ujít ani dva hvězdné páry, které se redakci Móda opravdu líbí.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Již podruhé za krátkou dobu doprovázela Veronika Kopřivová hokejistu Jaromíra Jágra na slavnostní událost v Karlových Varech. Jak při vyhlášení Zlaté hokejky, tak tento víkend v rámci oblíbeného svátku filmů Veronika Kopřivová opravdu zářila. Pro obě příležitosti ji oblékli sourozenci Jakub a Nikol Ponerovi a nebeská modrá Veronice vskutku slušela. Podtržení ženské linie a krásných tvarů mladé modelky byly jednoduše skvělou volbou. Jágr vsadil na bílo černou klasiku v podobě smokingu od značky Bandi Vamos a jediné čím novináře malinko šokoval, byl culík z delších vlasů. Za nás má ale pro tento účes rozhodně palec nahoru.

Leoš Mareš a Monika Koblížková

Ani druhý hvězdný pár neměl méně pozornosti. Karlovy Vary rozhodně stojí za přítomnost fanoušků filmu i módy. Monika Koblížková byla k vidění v lesklé róbě poseté květy a s malým černo zlatým psaníčkem. Vše doplňovala i se svým partnerem Leošem pomocí šperků od Tiffany & Co. Monika k šatům ladila s diamantovými náušnicemi, náramkem a prstenem z kolekce Tiffany Victoria a Tiffany & Co. Schlumbereg. Leoš Mareš rovněž kromě klasiky v podobě pánského obleku zvolil hodinky z nové kolekce Tiffany East West a manžetové knoflíčky Tiffany Keys. Láska, spokojenost i styl jsou tím, co tento pár vystihuje.

profimedia.cz, Jiří Herman

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram