Jak se nosí skinny džíny

Jak se nosí skinny džíny

Pro nás s největší pravděpodobností nejběžnější kousek v dámském i pánském šatníku. Víte ale, jak skinny džíny nejlépe vyniknou? 

Skinny džíny vévodí našim kalhotám už téměř deset let. Mohli bychom je tím pádem považovat za jednu z nejvytrvalejších módních vln. Byť se nám to nezdá, dost pravděpodobně nás ale brzo opustí a budou postupně nahrazeny nohavicemi v rovném střihu a později širokými zvonáčemi. Za pár desítek let přijdou znovu. A znovu je budeme milovat. Takové už módní vlny jsou a ještě než tato pomine, zaměřme se na to, jak z obepnutých džínů vytěžit co nejvíce. Co jim nejvíce sluší a kdy vypadají úplně nejlépe?

Na podzim a v zimě se dobře nosí ke kotníkové obuvi i ke kozačkám. V tomto představují velkou výhodu oproti jiným střihům, jelikož skinny se pohodlně vejdou i do úzkých kozaček a nikdy vám nebudou vylézat. Pokud se ovšem ve skinny chcete opravdu blýsknout, obujte k nim lakované lodičky na jehlovém podpatku. Rázem dostanou šťávu, a rozhodně připoutáte víc očí kolemjdoucích než v teniskách. Zkusit můžete také bílou společenskou košili s dlouhým rukávem zakasat dovnitř a najednou máte na sobě poměrně formální outfit. Ke skinny džínám vypadá také skvěle saténové kimono, šifónová volná halenka nebo pánská flanelová košile s kostkami. Už jste to všechno vyzkoušela? 

variety.com ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram