Jak se oblékají družičky aneb upravte si šaty, které máte doma, snadno a rychle

Jak se oblékají družičky aneb upravte si šaty, které máte doma, snadno a rychle

Jestliže jdete za družičku již počtvrté, pravděpodobně v šatníku máte troje šaty, které jen těžko využijete. Móda vám však poradí, jak šaty upravit, abyste je mohla obléknout opakovaně.

Jedním z hlavních cílů svatebních družiček je vybrat si takové šaty, aby jí slušely a aby je mohla obléknout znovu i k jiné příležitosti. To se však mnoha ženám nepodaří a tak své šaty použijí jen v případě onoho výjimečného dne.

Zkracujte

Vnímejte délku šatů z pohledu formálnosti svatby, avšak nebojte se šaty nechat zastřihnout, či dokonce švadlenkou upravit. Jestliže se toho nebojíte, vezměte nůžky a dlouhé šaty zkraťte na koktejlovou délku. Můžete šatům dodat mini flitry nebo jim přišít slušivý pásek. Nebojte se experimentovat.

Přišijte ramínka

Máte šaty bez ramínek? Tak jim je jednoduše přišijte. Jestliže se neodvážíte, odneste šaty ke švadlence a sdělte jí svoji vizi. A nebo naopak šaty s ramínky upravte tak, aby se změnil dekolt šatů. Rázem budou vypadat jinak a můžete je nosit znovu a znovu.

Doplňky a detaily

Brože, šerpy, pásky, šátky, boty, šperky i kamínky mohou rychlostí blesku změnit šaty, které tak dobře znáte, v kousek, který si znovu zamilujete…

Obarvěte je

Máte broskvové šaty? Nebo jiné světlé barvy? Nebojte se je profi barvou obarvit na černo. Získáte jednotnou barvu a nové malé černé!

Bojíte se jakýchkoliv pokusů na svých šatech? Zamyslete se ale nad tím, proč vám ladem visí ve skříni, když víte, že už je v této formě nosit nemůžete nebo nechcete…

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram