Jak se oblékat po padesátce

Jak se oblékat po padesátce

Je vám přes padesát a chtěla byste se oblékat trendy, ale přesto pohodlně? Ukážeme vám, že v módě na věku nezáleží!

Dobře padnoucí džíny

Nosíte rovné, netvarující kalhoty? Máme pro vás tip. Ohrňte si nohavice alespoň jednou. Džíny to ozvláštní a klidně vám můžou trochu vykukovat kotníky. Nejde tady o funkčnost, ale je to nenápadně sexy a džíny se okamžitě stanou jinými a zajímavějšími. Džíny si vybírejte kvalitní, elastické a pohodlné. V oblékání platí, že byste se měla cítit co nejlépe a pohodlně, proto existují i džíny, které jsou vysoce elastické. Vytvarují vám postavu a jsou trendy. Pokud si troufáte, můžete si obléct džíny, které jsou potrhané. Nemusí být moc, stačí málo. Díry džíny oživí a vás omladí. 

Kožená bunda, křivák

Koženou bundou nic nezkazíte,vždy udělá outfit zajímavější. Ideální je, pořídit si kvalitní bundu, která vám vydrží déle než jednu sezónu. Dnes se dají koupit bundy z dostatečně dobré imitace pravé kůže, které téměř dosáhnou jejích kvalit. Volte spíš černou barvu, protože je univerzální a nebudete mít problém ji kombinovat. Je vhodná jak na jaro, léto tak podzim. 

Cardigan

Cardigan je skvělý v tom, že vás zahřeje a vypadá skvěle. Vyměňte obyčejné mikiny za cardigan. Hned uvidíte změnu. Druhů je hodně, jsou různé střihy, barvy. Vyberte si takový, v jakém se budete cítit dobře. Opět je vhodné volit jednoduché barvy, dobře se kombinují a nejsou křiklavé. Cardigan se hodí dobře i pod koženou bundu, nebo jen tak. 

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram