Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Jak se obléknout na brunch? Inspirujte se u známých osobností ve Varech

Existuje spousta společenských akcí s jasně daným dress code. Pokud jde o to, co si vzít na brunch, pravidla jsou méně přísná, avšak pokud ještě váháte, podívejte se, jak probíhal brunch v Karlových Varech.

foto: se svolením Zalando

Brunch se obvykle koná v restauracích, které nejsou spojeny s přísným dress code, což je bonus pro každého, kdo se rozhoduje, co si vzít na tuto událost. Rozhodně v první řadě zvažte, kde přesně se koná brunch, na který jste pozvaní i při jaké příležitosti a následně se můžete vrhnout na vybírání vhodného oblečení.

Brunch je něco mezi pozdní snídaní a brzkým obědem, což znamená neformální stolování. Díky tomu si můžete obléknout od společenských šatů až po děravé džíny s old school košilí téměř vše. Za nás vypadají skvěle džíny a sáčko, jako klasický outfit, stejně jako kalhoty se základním tričkem, které jsou neformální, přitom ale neurazí. Obléknout ale můžete i maxi šaty v rámci letních dnů, jogger kalhoty s mikinou coby ležérní mood, nebo mini šaty společně s koženým křivákem.

Všeobecně však platí, že je tato událost příjemným setkáním, a proto není důvod se na ní trošku více neupravit. Jak na to šly osobnosti v rámci slavnostní události v Karlových Varech, si prohlédněte v naší GALERII.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram