Jak se udržují v kondici známé tváře

Jak se udržují v kondici známé tváře

Pohyb je přirozenou součástí našeho života, jestli hledáte novou inspiraci na cvičení či udržení kondice, nechte se inspirovat známými kráskami. Ve zdravém těle zdravý duch.

K posouvání našich fyzických cílů a skvělou motivací za zdravým tělem, nám mohou být i známe tváře. Jak se udržují v kondici a co nejlépe funguje na jejich tělo a mysl? Vyzkoušejte některé z osvědčených tipů.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie nedá dopustit na cvičení Body By Simone, které založila tanečnice Simone De La Rue. Jedná se o vysoce intenzivní kardio skládající se z tanečních prvků. Taková malá party přímo u vás doma. Rozhýbete a protáhnete celé tělo, a navíc díky taneční hudbě budete v dobré náladě.

Kate Hudson

Pilates je jedním z důvodů, proč Kate Hudson vypadá tak úžasně. Občas by se mohlo zdát, že se jedná o nenáročné cviky, ale opak je pravdou. Forma cvičení, při které dochází k posílení a také protažení celého těla, kdy v jedné harmonii pracuje tělo a mysl zároveň. Důraz je také kladen na správné dýchání tak, aby se okysličovaly svaly a byla podpořena cirkulace krve.

Karlie Kloss

Světoznámá topmodelka a jedna z andílků Victoria's Secret se hecla natolik, že uběhla maraton v New Yorku. Díky tvrdému tréninku a postupnému navyšování vzdáleností se jí to opravdu povedlo. Kromě běhu si Karlie udržuje svou postavu také intenzivním cvičením s vlastní vahou a důrazem kladeným na opakování.

Winnie Harlow

Kanadská modelka, která hrála v klipu k písni od Beyoncé, se objevila na módních přehlídkách všech světoznámých návrhářů. V kondici ji udržuje osobní trenér a pravidelně chodí do posilovny. V mládí se věnovala baletu, takže po každém tréninku ve fitku protahuje své štíhlé tělo několika baletními cviky.

vogue.com; pinterest.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram