Jak si redakce Móda.cz užívá únor?

Jak si redakce Móda.cz užívá únor?

Móda je všude. Přesvědčili jsme se o tom právě v únoru, když jsme mimo jiné založili novou kategorii Móda v kuchyni. Ale měli jsme i spoustu jiných skvělých nápadů. A taky si jen tak užívali hezkých zimních dnů.

Péťa (šéfredaktorka)

Sice je teprve únor, ale naše šéfredaktorka už začala se zkrášlováním, aby do léta všechno stihla. Zrovna ji nejvíc těší BaByliss, který ji bezbolestně zbaví chloupků na nohou. Je to jednoduché a navíc má přístroj zajímavou vychytávku - aplikaci, kterou když si stáhnete do mobilu, hlídá vám datum posledního ošetření. Kromě toho se chystá na jaro s novými botami. Staly se láskou na první pohled a tak i při zjištění skoro dvojnásobné ceny, než byla uvedená, je Péťa nemohla nevzít. Zatím čekají doma na své první nošení. A Péťa na sluníčko, které konečně potvrdí příchod jara. 

Radek

Tak jako v každém pánském šatníku ani v tom Radkově nesmí chybět kvalitní pánská obuv. Zpravidla se jedná o kožené polobotky v černých či hnědých barevných tónech. Protože smart casual styl odpouští při významných společenských událostech jinak neodpustitelné módní prohřešky, u Radka teď vítězí na plné čáře. Proto právě v těchto dnech začíná rozšiřovat svou sbírku sportovní obuvi, která je, co si budeme povídat, vhodná jak pro volnočasové aktivity, tak se skvěle hodí i pro netradiční variace kombinací s džíny.

Janča

Naše milá kolegyně je v únoru v jednom velkém shonu. Multitasking je pro něj jen slabší vyjádření toho, co dennodenně Janča podstupuje. Blíží se charitativní ples, jehož je organizátorkou, takže třídí dárečky do tomboly a jelikož je to skoro samá kosmetika, tak jí to vážně baví. Kromě plesu se tak blíží její datum svatby a tak pobíhá, zařizuje, těší se, připravuje a do toho vám o tom všem připravuje svatební speciál! No a aby si odpočinula, pošilhává po nějakém víkendovém pobytu na horách. Je už nejvyšší čas si odpočinout!

Lucka

S novou kategorií se pojí Lucky pečlivá příprava. Hledá recepty, doma je pak zkouší a když se povedou, fotí je a připravuje o nich články do rubriky Móda v kuchyni. K tomu si užívá Kullamust, což je novinka v sekci jídla v Ikea, výborná jablečná šťáva. A dobrot se nezbaví ani v kosmetice - zrovna používá dvě vůně od Victoria's Secret a obě v ovocných vůních. A obě jsou pochopitelně skvělé!

Verča

Únor začíná konečně plnit mé představy o knihách. Nepamatuji si měsíc, kdy bych jich zvládla přečíst tolik, pár dní mi ještě zbývá a tak čtu dál a pevně věřím, že se mi povede dosáhnout ještě vyššího čísla. Pro všechen shon okolo jsem si uvědomila, že bych se měla více věnovat svému tělu, tudíž si pomalu zvykám na pravidelné ranní protahování. K tomu samozřejmě nesmí chybět dobré jídlo, pohodlí a krásné prostředí. ( K tomu mi pomáhají polaroidy, brzy si o nich přečtete i v nějakém z budoucích článků.) A co je na mém únoru nejstylovějšího? Nosím kůži. Koupila jsem si nové kožené kalhoty a kraťasy a na začátku března se chystám na poslední plesy. Co na ně obléknu? Dozvíte se...

Ale pravděpodobně kůži a tyhle úžasné stříbrné lodičky. 

Nicméně zatím pššš!

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram