Šaty navržené z piva Jakubem Polankou pro Pilsner Urquell vydražila nová group brand manažerka Krušovic

Šaty navržené z piva Jakubem Polankou pro Pilsner Urquell vydražila nová group brand manažerka Krušovic

Když jde o dobrou věc, i konkurence může táhnout za jeden provaz. V aukci, která se o nádherné šaty z plzeňského ležáku uskutečnila, zvítězila nová group brand manažerka Krušovic Alice Divišová. 

Když jde o podporu dobré věci, nedrží se značka Krušovice zpátky a říká, že i konkurence by měla stát při sobě. Což ostatně dokázala tím, že vydražila šaty navržené uznávaným českým návrhářem Jakubem Polankou pro Pilsner Urquell. Šaty v rámci 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vynesla herečka Aňa Geislerová. A právě ty stejné šaty nyní vydražila jménem krušovické novinky Bohéma značka Krušovice za 126 242 Kč. Celá částka poputuje na konto Centra Paraple, které založil Zdeněk Svěrák a dlouhodobě pomáhá lidem na vozíku. 

„Byla to haute couture práce se vším všudy, materiál jsem zkoušel tři měsíce. Samotné šití probíhalo dva týdny ve dne v noci. Celkový výsledek ale předčil moje očekávání,“ svěřil se magazínu Forbes návrhář Jakub Polanka.

Tento rok značka Krušovice uvedla na trh nový prémiový ležák Bohém, který už svým názvem i pojetím kampaně poukazuje na to, že Bohém si umí užívat života, nedrží se konvencí, ale zároveň ví, co je v životě důležité, a nebojí se za to postavit, i když je to třeba proti zaběhlým zvyklostem a očekáváním.

Stejně tak uchopily Krušovice i dražbu šatů pro Centrum Paraple, a tímto krokem chtějí přitáhnout pozornost na podporu dobré věci a inspirovat ostatní.

foto: se svolením značky Krušovice 

„Máme radost, že peníze z dražby doputují potřebným a vnímáme to tak, že když jde o dobrou věc, i konkurence může táhnout za jeden provaz,“ dodává Alice Divišová, group brand manažerka společnosti Heineken.

Pivovar Krušovice má mimo tento příspěvek pro Centrum Paraple své stálé aktivity a partnery, kterými pomáhá napřímo. V rámci koncernu jde například o projekt pro neziskovou organizaci M.arter, jehož cílem je pomoci rodičům samoživitelům najít uplatnění na trhu práce. Dále také projekt značky Krušovice „Ať tu po nás něco zůstane“, který finančně pomáhá zachovat místa důležitá pro udržení komunity pro další generace. Mimo to se pivovar věnuje obnově vodního systému ve svém regionu ve spolupráci s Lesnickým parkem Křivoklátsko.

„Nad rámec našich běžných aktivit jsme se v předvánočním období, kdy je společnost štědrosti více otevřená, rozhodli podpořit ještě Centrum Paraple. Líbilo se nám originální pojetí podpory v podobě dražby slavné róby a krásně nám to zapadalo do bohémského uvažování, kterým jsme se tento rok spolu s představením nového piva z dílny Krušovic vydali. Bohém nedělá věci tradičním způsobem, vždy si najde svou originální a osobitou cestu,“ vysvětluje Divišová, která od letošního ledna přebírá novou roli a marketingově zaštítí značku Krušovice, s níž má do budoucna odvážné plány.

V letošním roce značka zaregistrovala příležitost v mladší cílové skupině, která dbá na kvalitu, ale zároveň se nebere tak moc vážně, stejně jako Bohém. „Moje vize pro značku Krušovice je budovat na základních hodnotách značky, jako jsou právě kvalita a tradice, ale s lehkostí a humorem, který je vlastní nejenom značce Krušovice Bohém, ale také generaci Y a Z,“ doplňuje svou vizi Alice.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram