Jakub Polanka připravil pro českou značku Pietro filipi v pořadí již svoji druhou pánskou módní kolekci

Jakub Polanka připravil pro českou značku Pietro filipi v pořadí již svoji druhou pánskou módní kolekci

Spolupráce s Jakubem Polankou se české značce Pietro filipi osvědčila

Jakub Polanka se v této nové jarní módní pánské kolekci pro Pietro filipi zaměřil hlavně na variabilitu stylingu, která koresponduje s využitím jednotlivých kusů jako je např. oboustrannost materiálů, košile s odepínatelnými límečky, nebo overal, který se dá nosit samostatně jako bunda či kalhoty. Kolekce klade důraz na jednotlivé módní kusy, na jejich zajímavé ztvárnění a zároveň jejich využití pro kombinaci celkového outfitu.

Kombinéza, overal, který se dá rozepnout na dva díly. Můžete ji používat celý den.“ Pochlubil se jedním z klíčových modelů Jakub. „Každá z těch věcí má nějaké detailní specifikum: Já jak jezdím pořád na kole, tak využiji šusťákovku, kterou si strčíte do malé tašky a vezmete si ji sebou, kdyby pršelo.“ předvedl hned na to zajímavě řešenou cyklobundu řešenou pro podobné kousky oblečení tak, že je snadno zabalíte do kapsy, jež je přímo součásti bundy.

Cyklobunda na první pohled zaujala až agresivní modrou barvou, což je u cyklooblečení rozhodně vítané. Ale proč třeba ne oranžová? „Modrá barva, protože mám modré oči a sluší mi, takže co si budeme povídat. A sluší i spoustě lidem v létě, že jo.“ Dodal hned s úsměvem Jakub Polanka a hbitě vytáhl další kousek ze své kolekce.

Košili, která může mít hned tři límečky. Nebo přesněji řečeno tři límečky a jeden stojáček. „Pak jsou tady košile s odepínatelnými límečky, takže si barevně můžete změnit svoji náladu nebo naopak se jimi pracovně přizpůsobit. Nebo zůstanete jen se stojáčkem!“ Dodal Jakub Polanka a sám předvedl, jak snadno lze límečky na košili měnit dokonce bez toho, že byste se museli z košile svlékat.

Nakonec ještě Jabub Polanka zmínil oblek, který vám dodá image lázeňského šviháka. „Je to opravdu o jednotlivých kusech, mne chyběl například modrý oblek, trošku sepraný na léto, takže ten je tady.“ Ukazoval příjemně modrý oblek Jakub. „Myslím si, že jsem tu kolekci dělal pro sebe, protože jsem jeden ze zákazníků, který může Pietro filipi nosit. Je mi třiatřicet a myslím si, že vlastně celou tu kolekci nosit budu, takže snad se někde potkáme ve stejném oblečení, aby si mohl bulvár smlsnout. A jestli vám to bude slušet více než mne, tak je to blbé, “ nepřestal žertovat Jakub.

Pánská kolekce Jakuba Polanky pro Pietro filipi vnáší do konzervativních šatníků českých mužů nejen styl, ale i charisma a kreativitu. A jak dodal Jakub, „určitě to bude slušet i holkám, myslím že ta kombinace kombinézy bude fungovat skvěle, takže si to zkuste.“ Vyzývá Polanka nás holky. Kolekce Jakub Polanka pro Pietro filipi se bude prodávat pouze v těchto vybraných prodejnách této české značky: Praha - Národní, OC Nový Smíchov, OC Palladium, Brno -Vaňkovka.

 

Zdroj obrázků: Pavel Illichmann, Moda.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram