Jimmy Choo se svou svatební kolekcí 2024 opět nasadil laťku hodně vysoko

Jimmy Choo se svou svatební kolekcí 2024 opět nasadil laťku hodně vysoko

Svatební šaty v roce 2024 slibují notnou dávku moderní elegance a nadčasového designu. Jimmy Choo k tomu navrhl bohaté doplňky, které podtrhnou jedinečnou krásu a osobnost každé nevěsty. Připravte se na pořádnou dávku perel a krystalů díky spolupráci se značkou Swarovski.

Svatební kolekce speciálně šitá na míru, aby nevěstám po celém světě rozzářila jejich svatební den obsahuje různé styly bot a kabelek. Každý kousek, od perlami zdobených lodiček až po večerní kabelky si užijete během svatebního obřadu i večerní párty.

Kampaň zachycuje hvězdnou modelku Chey Maya, kterou nafotil fotograf Ali Foroughi v interiérech s bílým pozadím a na kamenném schodišti. Svatební kolekce Jimmyho Choo je spojena s Crystal Slipper, mistrovským dílem značky Swarovski evokující pohádkové sny. Kromě toho Swarovski do kolekce zapojil i další díla, jako OTTILIA 90, perlami a křišťálem zdobený kotník, nebo SACORIA 85, za kterým stojí 3000 perel. Kolekce jednoznačně spojuje eleganci a půvab.

Jimmy Choo staví na úspěchu své kampaně z podzimu 2023 a nadále inspiruje svět módy. Složité vzory a dokonalá pozornost věnovaná detailům vynikají v celém jeho aktuálním díle. Jedním z výjimečných prvků je i kabelka MICRO BON BON. Tento perleťově zdobený kousek doplňuje svatební oděv a slouží praktickému, ale stylovému účelu. Tato kabelka, která je dokonale dimenzovaná na přenášení nezbytných věcí, také představuje příležitost pro nastávající nevěsty, aby předvedly svou zásnubní manikúru a dodaly jejich svatebnímu outfitu další vrstvu osobního stylu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram