Jitka Asterová výrazně zhubla a s novou láskou doslova omládla

Jitka Asterová výrazně zhubla a s novou láskou doslova omládla

Věk je jen formální údaj na rodném listě - toto rčení přesně vystihuje herečku a moderátorku Jitku Asterovou, která se i po padesátce může pyšnit mladistvou postavou.

Čerstvě zamilovaná Jitka Asterová během půl roku dokázala shodit osm centimetrů v pase a své tělo viditelně zpevnila. Postavu, kterou by jí dnes mohly závidět mnohé dvacítky, si nechala na památku zdokumentovat od profesionálního fotografa.

„Nikdy jsem se nepovažovala za sexy symbol, ale na druhou stranu, když je žena zamilovaná, nemůže se to nepromítnout do výrazu jejího obličeje i těla. Prožívám krásné dny, tak jsem se rozhodla, si ty úžasné chvíle zachytit. Za pár let už by to třeba takhle nedopadlo,“ směje se očividně spokojená Jitka, která před fotoaparátem pózovala jen v černém body. V rozpustilém účesu a s novou postavou doslova omládla.

„Postavu si udržuji cvičením jógy a zdravou stravou. Zásadní vliv na moje zformování ale měl VANQUISH™, nová metoda hubnutí, která opravdu funguje a hlavně vydrží, aniž bych musela měnit svůj zaběhnutý denní režim,“ prozradila Jitka Asterová.

Díky této nové metodě dokázala Jitka během pouhých dvou měsíců shodit osm centimetrů v pase a přes boky.

Se svou mladistvou zpevněnou postavou také získala jednu z hlavních rolí v novém muzikálu Mamma Mia. Na podzim se Jitka chystá pilně zkoušet a i tady jí prý hodně záleží na tom, jak bude vypadat.

„Hrajeme sice postarší, ale stále šik zpěvačky. Navíc bych ráda ukázala mnoha českým ženám v mém věku, že není třeba házet flintu do žita a navlékat se do neforemných šatů. Já osobně se třeba již nyní těším na podzimní párty i plesovou sezónu, až budu moci vyndat nové šaty ze skříně,“ tvrdí Jitka a všem dámám, které o sobě a své postavě po padesátce pochybují, prozrazuje svůj recept na krásu: „Dobrá nálada, úsměv na tváři, trocha pohybu, lehká strava a dobrý přítel po boku. A pokud by to nestačilo, tak klidně i nějaká moderní metoda omlazení či zhubnutí. Jen se to nesmí přehnat,“ dodává Jitka Asterová.

A jak světová novinka, která Jitce dopomohla k perfektní postavě odbouráváním podkožního tuku v oblasti pasu, vlastně funguje?
VANQUISH využívá selektivního vysokofrekvenčního pole, které ohřívá právě tukovou tkáň. Ošetření je bezkontaktní, naprosto bezpečné a bezbolestné. Během třiceti minut dojde k prohřátí a zničení tukových buněk. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, je ideální absolvovat proceduru čtyřikrát. Není přitom nutné dodržovat žádné striktní diety ani cvičit. Výsledky vás určitě překvapí stejně jako Jitku.

Zdroj: Mediaclar
Foto: VANQUISH™

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram