Kabelka jako symbol ženské jedinečnosti. Vybrali jsme tři e-shopy, kde svým nákupem uděláte radost své milované

Kabelka jako symbol ženské jedinečnosti. Vybrali jsme tři e-shopy, kde svým nákupem uděláte radost své milované

Milujeme je a potřebujeme je vlastnit. Nemluvíme však o mužích, řeč je o kabelkách v mnoha tvarech, barvách i využitích. Jestliže chcete svou milou na Valentýna potěšit a darovat ji krásnou a kvalitní koženou kabelku, máme pro vás tři tipy.

Kabelky pro všechny krásné okamžiky

Kousky, ve kterých se skloubí kvalita, nejnovější trendy i cenová dostupnost jsou aspektem, který rozhoduje při našem nakupování. A to je přesně ten pravý hnací motor pro majitele  e-shopu Emotys.cz, kde se snoubí aktuální novinky ze světa módy a doplňků. Objevit zde můžete kožené crossbody kabelky, kožené batohy i kabelky přes rameno. V aktuální nabídce hledejte zejména jedinečné kabelky z Itálie značky Vera Pelle, které vedou světové módní příčky. Pokud milujete originální design, nesmí vám uniknout ani kožené kabelky značek Charo Garcia a Wojewodzic.

Bavit vás bude široký výběr barev, tvarů i velikostí. Díky nabídce nejenom kabelek, ale také doplňků zde najdete jen to nejlepší pro vaše krásné životní okamžiky a události. „V oblasti prodeje kožených výrobků se snažíme co nejvíce uspokojit zákazníka, a to hlavně díky tomu, že nabízíme kožené kabelky stejně jako ty značkové. V naší nabídce naleznete kabelky šité přímo v Itáili se značkou Vera Pelle, ale také značkové kabelky Guess a Michales Kors,“ doplňuje majitelka e-shopu Emotys.cz.

kabelky pořídíte na e-shopu Emotys.cz

Kabelka s příběhem

Ručně šité kousky české značky EGGO, která pracuje s kvalitními materiály a komponenty od lokálních dodavatelů, to jsou kabelky s příběhem. První fáze výroby je nejprve jednotlivé díly podle návrhu vyřezat z vysoce kvalitní koženě usně a pak každý jeden kousek zvlášť ručně barvit. Přes osázení dílů přezkami a dalšími komponenty až po sešití všech dílů na sedlářském šicím stroji přichází výsledek, který vás bude bavit. Udržitelná kabelka, která má sloužit spoustu let by měla být součástí vašeho životního příběhu stejně jako je značka EGGO příběhem svého majitele Jakuba Jarolíma. Na začátku byl trochu bezstarostný slib a drahá kožená taška vystavená na designovém veletrhu v Berlíně, na kterou Jakub neměl dostatek peněz a tak slíbil, že podobou vyrobí. A jelikož se sliby mají plnit, v roce 2011 vznikla nejenom první kožená taška, ale zároveň začátek dnešní podoby značky EGGO.

kabelky pořídíte na e-shopu eggobag.com

Tradiční postupy výroby

Do třetice jsme pro vás vybrali unikátní kabelky Haligo. Ručně šité kabelky z prémiové italské kůže, které jsou na trhu zcela ojedinělé. Vášeň pro tradiční řemeslo, jednoduchý styl a touhu tvořit spojuje kvalita, která trvá. Kabelky Haligo vznikají tradičními brašnářskými postupy v autorské dílně na severní Moravě. „Všechny naše výrobky jsou zhotoveny z usní, pocházejících z prověřených koželužen, fungujících na stejných ekologických principech šetrných k životnímu prostředí,“ svěřují se majitelé značky Haligo, které se pyšní tím, že až kabelka po mnoha letech doslouží, lze ji jednoduše recyklovat.

kabelky pořídíte na haligo.cz

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram