Kalendář Proměny 2017

Kalendář Proměny 2017

Už se tvoří, už se peče a nikdo před ním neuteče. Ani tentokrát nepřijdeme o známé a oblíbené tváře českého showbyznysu, které se každým rokem mění v legendární a ikonické postavy.

V uplynulých sedmi letech jsme díky unikátním kalendářům vznikajících pod záštitou Nadace Archa Chantal, založené samotnou Chantal Poullain-Polívkovou, mohli spatřit neuvěřitelnou plejádu skutečných osobností z nejrůznějších odvětví od politiky až po film, které již tradičně ztvárňují známé české tváře.

Vzpomeňme například mistra Karla Gotta, jenž zdobí poslední stránku kalendáře Proměny pro rok 2016 coby Kmotr Don Corleone (Marlon Brando), který letošním filmovým proměnám vévodil.

Zbývá ale mnoho dalších filmových velikánů, na které se prozatím nedostalo. Proto u této tématiky zůstane i kalendář osmého ročníku, při jehož letošním focení se jeho tvůrce fotograf Petr Kurečka nechal inspirovat ikonickými filmovými plakáty. Dvanáct statečných se tak promění ve slavné herce jako Adinu Mandlovou, jíž ztvárňuje Martha Issová nebo vynikající Aňa Geislerová v panenskou královnu Alžbětu I.

 

Soudobou britskou panovnici si pak střihne Eliška Balzerová coby Alžběta II, kterou si v roce 2006 zahrála oscarová Helen Mirrenová ve filmu The Queen. To Pavel LiškaBárou Polákovou se představí ve slavné filmové dvojici z hororu Osvícení jako Jack Nicholson a Wendy Shelley Duvallová.

Vedle těchto tváří se můžete těšit také na vynikající proměny Ondřeje Vetchého, Ivany Chýlkové, Michala Dlouhého, Kláry Melíškové, Pavly Tomicové a další, včetně zakladatelky nadace Chantal Poullain.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram