Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst, sídlí na Manhattanu a čeká zde na nevěsty velký luxus. Zároveň má však zkoušení šatů svá pravidla a omezený čas.

foto: se svolením TLC

Kleinfeld Bridal na Manhattanu je ten nejlepší svatební salon na světě. Od roku 1941 tu pomohli najít ty nejdokonalejší svatební šaty už statisícům nevěst. Salon sídlí na „dvacáté“ ulici v Chelsea a rozkládá se na ploše o 30 000 metrech čtverečních. Zákazníky tu obsluhuje na 200 profesionálů. K dispozici je 28 šaten a 17 zkušebních kabinek. Jak ve skutečnosti vypadá návštěva butiku zaplaveného jemnou krajkou, šifonem, tylem a hedvábím?

Před salonem obvykle bývá rušno. U výlohy s ikonickou značkou „Kleinfeld“ se totiž fotí fanynky oblíbeného seriálu Jak si vybrat správné šaty (Say Yes To The Dress) z produkce TLC. Podle většiny zdrojů je však samotné nakupování mnohem klidnější a méně okázalé, než by se mohlo na první pohled zdát. Přesto vás zde čeká maximální komfort a pohodlí.

Stačí 90 minut

Typické sezení, během něhož si nevěsta obvykle vybere ty „své“, nezabere více než 90 minut. Po seznámení vám váš osobní poradce věnuje značkovou tašku, do které si můžete uložit své osobní věci. Osvěžit se můžete vodou značky Kleinfeld a díky zapůjčenému saténovému župánku se i otravné převlékání stane mnohem příjemnějším.

foto: se svolením TLC

Správné spodní prádlo je základ! 

Prohlédnout si tu můžete více než 1 500 šatů. Vyzkoušet vám však dovolí pouze osm kousků. Základem úspěchu je totiž i samotná domácí příprava na návštěvu salonu. Zapomenout rozhodně nesmíte inspiraci, správné spodní prádlo, sponky do vlasů, vhodnou obuv, realistickou představu o rozpočtu a svůj tým osobních poradkyň. Jediný vhodný šperk, který byste měly mít při zkoušení na sobě, je zásnubní prsten. Ostatní řetízky nebo náramky překážejí při zkoušení nebo můžou zatrhnout látku na šatech. I v případě make-upu se doporučuje minimalismus – to abyste jej „neutřela“ do některého z nákladných kousků.

Připravte si minimálně 2 500 dolarů

Salon bohužel nemůžou navštívit všechny nevěsty světa. A to nejen kvůli tomu, že se nachází v New Yorku. Značkové šaty na objednávku tu totiž přijdou minimálně na 2 500 USD. Pokud však hledáte jen inspiraci nebo se chcete podívat, jak výběr těch správných svatebních šatů probíhá, sledujte už dvacátou sérii oblíbené show Jak si vybrat správné šaty(Say Yes To The Dress), kterou vysílá TLC každou neděli od 20:00.  

foto: se svolením TLC

zdroj info: produkce TLC / Warner Bros. Discovery

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram