Karl Lagerfeld představuje novou kolekci pro jarní a letní sezónu: dominuje styl, kůže a lesklé materiály!

Karl Lagerfeld představuje novou kolekci pro jarní a letní sezónu: dominuje styl, kůže a lesklé materiály!

Nová kolekce od návrháře Karla Lagerfelda je plná různých stylů

Zdá se, že Lagerfeld ani v letošní kolekci neopustil od přísných stylů a dominantních kombinací, protože i v této kolekci můžeme vidět spojení bílých košil s černou sukní a koženými rukavicemi nebo pasové kalhoty s koženým páskem a metalickou halenkou.

Věhlasný návrhář, který tvoří také pro značku Chanel nebo Fendi, se opravdu nezapře. V celé kolekci je viditelná jeho vize o dokonalém ženském modelu. Elegance, přitažlivost, futuristické kreace a originalita, to vše je Karlovým hlavním mottem při jeho tvorbě. Kolekce obsahuje všechny vzory, které by rozhodně nosil i sám Karel Lagerfeld, kdyby byl ovšem ženou.

Jeho osobní a klasický styl je vidět ve 27 modelech, které v kolekci představil. Kromě přísných modelů, které jsou k vidění výše, je také kladen důraz na chic sportovní styl v podobě šatů z luxusních tkanin, jako je bavlna a hedvábí, ve kterých se žena cítí skvěle a zároveň jí dodávají patřičné sebevědomí. Aby však nebyl každý model pojat pouze v dominantní a přísné podobě, je součástí kolekce také řada bavlněných šatů, které jsou laděny do pastelových barev a dodávají ženě spíše na její roztomilosti a také mají jakési vintage kouzlo.

Lagerfeldovým obchodním tahákem je jeho styl. Zní to jednoduše, ale ne každý návrhář má takový dar. Jeho úzké sukně, kožené bundy, vesty, kabáty a kalhoty s vysokým pasem nejsou jen běžné kousky módního průmyslu, ale jejich pojetí, které Lagerfeld opravdu umí, je neuvěřitelné a zapisuje se jako každý rok do módních dějin. Je jasné, že kolekce nesedí každému, ale o to Karlovi ani nejde. Své stálé zákaznice má a vždy mít bude, protože kdo jednou podlehne kráse jeho stylů a střihů, ten už těžko najde cestu zpátky.

Sledujte Karlovu kolekci a zkuste zjistit, jestli také máte „Karla v sobě“.

 

Zdroj obrázků: kolekce Karl Lagerfeld S/S 2013

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram