Když holky jen tak dovádí

Když holky jen tak dovádí

Hravé dívčí dovádění na břehu Rhôny s módou a hromadou barevných sklíček vsazených do skvělých retro tvarů. 

Takové okamžiky mohou v kdekom vzbuzovat rozporuplné dojmy. V nás však roztomilé dovádění Péťi s Domčou, které se rozplývaly nad prvotřídním designem ručně vyráběných brýlí z dílny Bodyych, okamžitě probudilo touhu a sílu tohoto okamžiku zvěčnit na sérii snímků, které se vážně povedly.

A povedly se natolik, že jsme se je rozhodli použít i pro červencový Cover aneb Tvář magazínu Móda, kterou se z minuty na minutu, hodiny na hodinu stala jak naše milá kolegyně, herečka Dominika Býmová, tak i samotná šéfredaktorka Petra Žaludová, která zprvu trochu váhala, ale nakonec svou roli zvládla na výbornou.
 

 

Vděčí za to i velmi příjemné a uvolněné atmosféře, která v prostředí pražské vinárny Na břehu Rhôny k blbinkám a improvizacím děvčat, jež se zrcadlila v objektivu mladé nadějné fotografky Adély Bělkové, přímo vybízela. Nová kolekce brýlí Bodyych, plná barev a skvělých retro tvarů přitom tyto dojmy ještě více umocnila a v kombinaci se stylovými kousky oblečení od Van Graaf, světových značek jako MARC O'POLO, HUGO BOSS, GANT, POLO RALPH LAUREN, které pro tuto příležitost vybrala vizážistka a stylistka Kateřina Kuzmová, vytvořila dokonalou harmonii.

  

Bodyych mění úhel pohledu

Jedni o nich tvrdí, že jsou až moc extravagantní, druzí je zas milují. A my rozhodně víme, proč právě i my patříme mezi ty, kteří brýlím Bodyych svorně otevírají svou náruč. Brýle totiž nejsou jen módním doplňkem, ale vypovídají i mnohé o nás samotných a Bodyychkám, těm se to vážně daří s neuvěřitelnou lehkostí.

 

Máte už své sluneční brýle na léto? My ano!

 

 

Podtrhují svůdnost, ale zároveň dodávají i neobyčejný šmrnc a eleganci. Proto se i brýle Bodyych staly nedílnou součástí našeho projektu Tvář magazínu Móda a v červenci vyplňují prázdná místa v kabelkách dámské části naší redakce.
 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram