Kenzo Kids vás dostane svou hravostí a vychytanými modely

Kenzo Kids vás dostane svou hravostí a vychytanými modely

Francouzský módní dům Kenzo přichází na podzim s luxusní kolekcí pro děti od tří měsíců do dvanácti let, která je symbolem hravosti a obrovské tvořivosti japonského návrháře Kenzo Takada.

Kenzo je známé pro své originální spojení asijského a japonského stylu s evropskou módou. A s novou dětskou kolekcí pro Podzim/Zima 2014 přichází s další várkou hravých motivů, nápaditých kombinací materiálů a barev.

Významným motivem v kolekci zůstává tygr, ale do popředí přechází oko jako ochranný symbol, které je hlavním motivem i „dospělácké“ kolekce. Oko v asijském stylu představuje vůdčí světlo, dívá se na vás z mikin, zadních částí bund, mrká z triček nebo se náhle objevuje v ornamentálních motivech na pletených modelech.

Stejně jako v džungli města najdete dravou zvěř, objevuje se motiv divoké kočky a tygra na nejrůznějších detailech mikin a tašek, ožívá na vestách, šatech, svetřících i legínách.

Kenzo má pro vaše děti také zajímavé vychytávky! Například oboustrannou nepromokavou bundu pro nejmenší, z které otočením uděláte stylový kožíšek. Nebo oboustrannou bundu s odnímatelnými rukávy. Z jednoho kousku tak máte rázem 4 různé modely!


Z formálního oblečení Kenzo Kids vždy dýchá o něco více luxusu. Představuje dětskou eleganci z vytříbených materiálů jako je samet, žakár či brokát protkávaný kovovými nitěmi připomínající velkolepost chrámů v Asii.

Zdroj:  cacaotime.com, kenzo.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram