Klára Issová zazářila na slavnostním zakončení MMF Karlovy Vary v šatech Vandy Jandy

Klára Issová zazářila na slavnostním zakončení MMF Karlovy Vary v šatech Vandy Jandy

Týden plný promítání, společenských akcí, českých i zahraničních osobností a s tím spojených krásných šatů, šperků a doplňků, které se prohnaly červeným kobercem, po roce ukázaly to nejlepší z českého showbyznysu. Nás mimo jiné zaujaly šaty herečky Kláry Issové, která na slavnostním zakončení MFF Karlovy Vary doslova zářila.

 

Uplynulý týden patřilo oblíbené lázeňské centrum Karlových Varů fanouškům kinematografie. Během nabitého programu 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu plného promítání a dalších společenských akcí se zde představily oblíbené české i zahraniční hvězdy.

Klára Issová během slavnostního zakončení při této výjimečné příležitosti vynesla róbu od Vandy Jandy, kterou doplnila šperky od italského klenotnického domu BVLGARI. Krásný model podtrhla působivým náhrdelníkem Serpenti z 18karátového růžového zlata, s hadí hlavou a ocasem zdobenými diamanty v pavé osazení a černými onyxovýma očima, který zkombinovala s náušnicemi a prstenem ze stejné kolekce.

Výsledný outfit doladila kabelkou Bvlgari Serpenti Cabochon z jemné prošívané kůže v odstínu Azalea Quartz. Kabelku doplňuje řetízek a decentní kovové madlo ve tvaru hadího těla a nechybí na ní ikonický uzávěr v podobě hadí hlavy, inspirovaný hodinkami Bvlgari z 60. let minulého století. Obuv si herečka ve spolupráci se stylistou Jiřím Hofbauerem vybrala z portfolia známé značky CCC. Konkrétně se jednalo o stylové proplétané sandály Nine West na masivním podpatku s platformou v partii špičky.

Jemný a elegantní outfit herečce příjemně lichotil. Na červeném koberci se vyfotila se svou hereckou kolegyní Lenkou Krobotovou, která vynesla modré zavinovací šaty Esence 19 návrhářky Josefiny Bakošové. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram