Knížky, nákupy a dozvuky léta - září bylo v redakci bohaté

Knížky, nákupy a dozvuky léta - září bylo v redakci bohaté

Poslední sluneční paprsky (až do poloviny září), první náznaky podzimu, Fashion Week a s ním spojené spoustu práce. I přesto si najdeme čas na kulturu, nákupy a procházky v přírodě.

Péťa (šéfredaktorka)

"První týden v září byl fajn a já si ho užívala v plné parádě. Růžové lehátko, růžové nehtíky, teplá voda v bazénu... Musím se podělit o jednu maličkost - celé léto jsem nemusela používat holicí strojek! Jen zřídka. Babyliss mi byl velkým pomocníkem už několik měsíců před začátkem léta. Chce to čas, a proto jsem s ošetřením začala už s předstihem. Sem tam se sice ještě nějaký chloupek objevil, ale to už bylo zanedbatelné. Takže dál používám IPL světlo a uvidím příští léto. Také jsem si nenechala ujít novou podzimní nabídku oblečení v Mohito, kde si vždy něco pěkného vyberu. Celá kolekce se povedla a mým jasným favoritem byla černá bundička. Na nic nečekejte a zajděte juknout."

Janča

"Září se pro mě vyznačuje kulturním děním. Měla jsem možnost navštívit Městské divadlo v Brně a vidět muzikál Duch, chystám se do menšího brněnského divadla Buranteatr a příští týden na finále sportovně-módní akce - Dívka České republiky. Nevynechala jsem ani nádhernou událost na Lysickém zámku v podobě svatební show. A když zrovna "nelítám" po akcích, užívám si vzácných chvil u čtení knižních novinek nebo s mými čtyřnohými kamarády venku v přírodě."

Verča

"Září. Trochu mě děsí, že můj nejoblíbenější měsíc v roce je zase u konce. Vždy se na něj těším. Jo, možná je to tím, že jsem se v září narodila. Pak také tím, že je babí léto a potom? Září je něčím víc. Je magické, zvláštní, ojedinělé a milování hodné. To letošní mě bavilo trochu jinak než obvykle, protože ještě v jeho polovině se dalo koupat. Díky tomu pro mě bylo poslední tečkou za dokonalým létem. A první kapitolou barevného podzimu, který je celý před námi! Léto jsem nechala létem a jako vzpomínku na něj si nechávám tohle ručně vyráběné mýdlo s vůní moře a desítky vzpomínek. Do podzimu jsem vplula velkými nákupy podzimních nezbytností, jako jsou nové kabelky, košile, saténová košilka, makeup (konečně ten, který mi sedí!) a tři nové produkty od ikonického TheBalm. Ptáte se, co ta velká srdce na balerínách? No, potřebovala jsem nějaké černé a ta srdce byla jako bonus. Nakonec také jako důkaz, jak moc miluju zářijové dny."

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram