Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně na Grace'n'Glamour

Kolekce LINEA šperkařky Věry Novákové exkluzivně na Grace'n'Glamour

Světově uznávaná šperkařka Věra Nováková poprvé představí svou nejnovější kolekci LINEA, v níž pracuje s drahými kameny, na prodejní výstavě Grace'n'Glamour.

Nová kolekce LINEA vám bude exkluzivně představena již 14. května 2015 a to v rámci prodejní výstavy českých návrhářů a šperkařů Grace'n'Glamour.

Návštěvníci oblíbené módní události tak budou prvními, kteří mohou obdivovat limitovanou kolekci prstenů z drahých kamenů.

Věra Nováková Jewellery připravila na sezonu Jaro/Léto 2015 speciální kolekci prstenů – svěží, barevnou, smyslnou. Věra s drahými kameny pracovala na samém začátku své kariéry a nyní se k nim opět na skok vrací.

Ve své nejnovější kolekci LINEA nechává promlouvat samotnou matérii drahého kamene. Ten není zasazen do lůžka, ale díky speciální, téměř neviditelné konstrukci nad prstem, jakoby levituje. Samotné zpracování je nádhernou prezentací jedinečného talentu. Kameny byly původně určeny k výrobě náhrdelníků či přívěsků, a proto jsou uprostřed provrtané. Uznávaná designérka ale dokázala tento handicap změnit ve výhodu – pomocí speciální stříbrné konstrukce prstenu vyzdvihla nejen estetickou krásu daného šperku, ale zajistila mu i plnou funkčnost a pohodlné nošení.

„Ze svých cest po celém světě si pravidelně vozím drahé kameny. Rozhodla jsem se je nyní spojit do jediné kolekce. Každý kámen má svůj příběh. Třeba ten velký kulatý tyrkys jsem si přivezla ze svého pobytu v New Yorku, kde jsem působila u slavného ilustrátora Petra Síse,“ říká Věra Nováková o nové kolekci.

Věra Nováková Jewellery dlouhodobě kráčí cestou neokázalého luxusu, vytříbené elegance a jemné senzuality. S touto mladou talentovanou šperkařkou, jejíž tvorba je zárukou dokonalého řemeslného zpracování a bezproblémové nositelnosti šperků, se na jarní Grace’n’Glamour můžete setkat tváří v tvář.

Zdroj: gracenglamour.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram