Kolekce slunečních brýlí Bulgari ve znamení eklekticismu

Kolekce slunečních brýlí Bulgari ve znamení eklekticismu

Kolekce SLUNEČNÍCH BRÝLÍ pro sezónu podzim/zima 2023 kombinuje detaily, známé ze šperkařských kolekcí Bulgari s moderním designem. Těšit se můžete na nové modely v nejoblíbenějších řadách Serpenti, B.zero1, BULGARI BULGARI a Bulgari Aluminium.

Novinky nabízejí elegantní tvary i ikonické detaily. Zrcadlí se v nich historické kořeny značky i moderní trendy, a především eklekticismus, který je neoddělitelně spjat s DNA klenotnického domu Bulgari.

Nové sluneční brýle Serpenti Viper jsou ultra moderní. Překlápějí vlnící se linie a vzácné články ikonického hada Bulgari do podoby nepřehlédnutelného doplňku. Typickou zkosenou obrubu doplňuje originální motiv na stranicích. K dispozici jsou dvě varianty, první pracuje s kovem pokrytým vrstvou růžového zlata, druhý využívá kontrastu mezi černou lakovanou obrubou a stranicemi pokrytými vrstvou růžového zlata. Vše doplňuje třetí, dioptrická verze v minimalistickém stylu s čočkami v typu „butterfly“.

Model Serpenti Vipermesh představuje hypnotické kouzlo legendárního hada Bulgari v podobě atraktivních obrub ve tvaru kočičích očí v kombinaci se zajímavými detaily. Novinky z této linie na stranicích zdobí ikonický vzor z metalických mikro článků, ohraničujících logo Bulgari. Vrstva transparentního acetátu propůjčuje brýlím fascinující opalizující efekt.

Linie B.zero1 Downtown kráčí ve znamení maximální elegance. Dva nové styly oslavují velkorysé rozměry, zarámované acetátovou obrubou. První z nich pracuje s obdélníkovým tvarem, druhý s designem kočičích očí v oversized variantě. Zajímavým prvkem je metalické vyřezávané logo na stranicích, které odkazuje na jedny z nejoblíbenějších prstenů Bulgari.

Se slunečními brýlemi BULGARI BULGARI se na scénu vrací nepřehlédnutelná, hranatá acetátová obruba, která je moderní interpretací oblíbených kousků z 90. let.  Stranice zdobí dokonalý kruhový dekor, inspirovaný výraznými prsteny ze stejnojmenné kolekce šperků. Jeho dvě tváře odhalují hravost této ikony. 

Pánská kolekce pracuje především s nadčasovým designem leteckých brýlí. Nové sluneční brýle Bulgari Aluminium jsou působivou kombinací moderních materiálů - zaujmou černou acetátovou obrubou v kombinaci s hliníkovými stranicemi. Stejný model můžete mít také v klasickém hranatém tvaru, který oživují ikonické detaily, jako je typický šroub a logo Bulgari na stranicích. Proslulý design italského domu vyzařují také pilotky Bulgari Aluminium s kovovou obrubou. Nosník pokrývá černá kůže, díky níž nabízí model dokonalé spojení nadčasového stylu s komfortem při nošení. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram