KOLEKCE ŠPERKŮ BOGOTA OD CRIERI EXKLUZIVNĚ V KLENOTNICTVÍ BENY

KOLEKCE ŠPERKŮ BOGOTA OD CRIERI EXKLUZIVNĚ V KLENOTNICTVÍ BENY

Kolumbie je proslulá nejen nádhernou přírodou, výrobou kvalitních rumů nebo produkcí špičkové kávy, ale také nerostným bohatstvím. V kolumbijských dolech se těží ty nejkrásnější smaragdy, které celý svět uchvátily svou dokonalou zelenou barvou.

Italská značka CRIERI využila jedinečného potenciálu těchto zářivých drahokamů a vytvořila řadu originálních šperků, které spojují smaragdy s diamanty a zlatem. Nadčasovou krásu kolekce Bogota, pojmenované podle hlavního města Kolumbie, můžete nyní obdivovat i vy, nově se totiž objeví v klenotnictví BENY.   

Nadčasová krása, tak by se daly shrnout šperky z nejnovější kolekce od CRIERI. Smyslné smaragdy, které již po staletí fascinují ženy celého světa, propůjčily svou záři nádherným prstenům, náušnicím a náhrdelníkům. Moderní linie v kombinaci s nesmrtelnými diamanty a 18karátovým zlatem v růžové či bílé barvě evokují eleganci a vytříbenost, která se lehce stane zdrojem vaší touhy.

 CRIERI vyniká svou řemeslnou zručností, zlatnickou kreativitou a tvůrčí inovací. Společnost pocházející z historického italského města Valenza se zpočátku soustřeďovala na výrobu tenisových náramků pro významné módní značky, díky bohatým zkušenostem však později dokázala prorazit na trh pod svým vlastním jménem. Nadčasově půvabné a originální klenoty z dílny CRIERI jsou v současnosti nejen vyslanci skutečného italského vkusu, ale také symbolem vysoké kvality a moderního designu inspirovaného ženskou krásou. 

Klenotnictví BENY přináší na český trh luxusní zboží od roku 1991, kdy se rodinný podnik přesunul z chorvatské Rovinje do Prahy. Kromě šperků od prestižních značek vyniká také výrobou vlastních klenotů, a to včetně originálních kousků na míru. Výsadou klenotnictví je zároveň široká nabídka hodinek od světově proslulých značek. Butiky BENY naleznete na Václavském náměstí, v Pařížské a Karlově ulici.   

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram